Aktivační esence

Můj prvotní záměr při práci s vůněmi byl, abych vytvořila na míru pečující esenci, kterou dostane každý klient k DPE. Když jsem se ale pustila na tuto cestu, zjistila jsem, že esence mají daleko hlubší potenciál a já se s nimi chci více propojit a pracovat na úplně jiných úrovních. Proto začala vznikat Aktivační esence, která je připravena na míru pro každou bytost a pro určité téma.

Aktivační esence je přítelkyně, která vás provází do míst, do kterých se nechcete podívat. Může to být pro vás těžké nebo bolestivé, nebo vám nejde se do nich v pravdě podívat, ale je to potřeba, abychom právě v PRAVDĚ mohli žít a bolest se mohla uzdravit. Abychom se už neoklamávali a mohli sebe projevit. Je to velmi moudrá, jemná, ale silná průvodkyně do míst odmítaných. Sama ví, že právě na těchto místech jsou dary největší a díky prosvětlení, pochopení a přijetí, můžeme dary zde nalezené, ukotvit do našeho těla a života.

Aktivační esence je aktivovaná nejen minerály, ale také Posvátnou Energii, která spolu s kódy, které maluji na lahvičky, jde až do DNA a tam spouští hluboký proces přeměny, rekalibrace a překódování. Právě díky Posvátné Energii mohou jít do takových hloubek, do příčin, odkud prosvětlují, prozařují a léčí spojení, propojení až do TADY A TEĎ. Vnímám to jako neuron, který vyšle signál a spustí se kaskádová reakce, která se projeví třeba pohybem ruky.

Esence, které nabízím:

  • Osobní elixír (na míru každé bytosti, s poselstvím, s krystalem, ve fialovém skle, dostupné velikosti 10ml rollon, 30ml dávkovač)
  • Tématické esence (bez poselství, tvořeny na určitá osobní i kolektivní témata, modré sklo, dostupné velikosti 10ml rollon, 30ml dávkovač, rollon)
  • Aurasprej ( osobní na míru, s krystalovou nebo studánkovou vodou, fialové sklo, objem 50ml)

Další Aktivační esence připravuji ve spolupráci se Šárkou Ouřadníkovou, která vytváří náramkové gridy. Více o naší spolupráci v dalším příspěvku.

Aktivační esence jsou vyráběné z kvalitních esenciálních olejů, olejů v BIO kvalitě, za studena lisovaných. Připravuji je v objemu 10ml a 30ml.

Aktivační esence s poselstvím

Ceny Aktivační esence jsou zde.