Aktivační esence

Můj prvotní záměr při práci s vůněmi byl, abych vytvořila na míru pečující esenci, kterou dostane každý klient k DPE. Když jsem se ale pustila na tuto cestu, zjistila jsem, že esence mají daleko hlubší potenciál a já se s nimi chci více propojit a pracovat na úplně jiných úrovních. Proto začala vznikat Aktivační esence, která je připravena na míru pro každou bytost a pro určité téma.

Aktivační esence je přítelkyně, která vás provází do míst, do kterých se nechcete podívat. Může to být pro vás těžké nebo bolestivé, nebo vám nejde se do nich v pravdě podívat, ale je to potřeba, abychom právě v PRAVDĚ mohli žít a bolest se mohla uzdravit. Abychom se už neoklamávali a mohli sebe projevit. Je to velmi moudrá, jemná, ale silná průvodkyně do míst odmítaných. Sama ví, že právě na těchto místech jsou dary největší a díky prosvětlení, pochopení a přijetí, můžeme dary zde nalezené, ukotvit do našeho těla a života.

Aktivační esence je aktivovaná nejen minerály, ale také Posvátnou Energii, která spolu s kódy, které maluji na lahvičky, jde až do DNA a tam spouští hluboký proces přeměny, rekalibrace a překódování. Právě díky Posvátné Energii mohou jít do takových hloubek, do příčin, odkud prosvětlují, prozařují a léčí spojení, propojení až do TADY A TEĎ. Vnímám to jako neuron, který vyšle signál a spustí se kaskádová reakce, která se projeví třeba pohybem ruky.

Tyto Aktivační esence připravuji pro klienty, kteří přijdou poprvé na Dotek Posvátné Energie- více o propojení zde. Připravuji Aktivační esence i pro bytosti, kteří chtějí pouze esenci bez DPE, na míru a se záměrem. A nebo připravuji esence kolektivní, pro bytost, které bude rezonovat její poselství.

Další Aktivační esence připravuji ve spolupráci se Šárkou Ouřadníkovou, která vytváří náramkové gridy. Více o naší spolupráci v dalším příspěvku.

Aktivační esence jsou vyráběné z kvalitních esenciálních olejů, olejů v BIO kvalitě, za studena lisovaných nebo krystalové vody. Připravuji je v objemu 10ml, 30ml, 50ml nebo 100ml. Vyšší objemy jsou určeny pro auraspreje nebo pro celotělové použití.

Ceny Aktivační esence jsou zde.

K dispozici jsou i sady rollon 10ml + aurasprej 50ml.