Aktivační esence

Aktivační esence s poselstvím


Mohli jste si povšimnout, že jsem změnila nabídku tvorby esencí a jsou nyní tvořeny s poselstvím Vám na míru.

Jak tyto esence vznikají?

Byť se zdá, že je tvořím “jen tak”, tvořím je už na objednávku bytosti, která si o ni zažádala. Není to ani tak žádost vědomá, jako podvědomá, kdy je v situaci, ve které ji esence může podpořit a pomoci. V tu chvíli, kdy se tato mimosmyslová komunikace spustí, vytvoří se esence, která je pro bytost, jejíž duše si ji objednala. Někdy se stane, že onu bytost vidím předem než se přihlásí o svou esenci.

V podstatě všechny esence, které tvořím jsou osobní. Spolu s nimi vznikne poselství, které je částečně předáno u příspěvku, který s vámi sdílím. Po vědomém spojení s vámi se poselství dotvoří a může být i s esencí vysláno k vám.

Poselství vám pomůže vytvořit si nadhled nad situací a otázkami, které si kladete. Pomůže vám společně s esencí, nasměrovat vaše další kroky. Nebo bude potvrzením toho, co již dlouho cítíte.

Někdy se může stát, že mysl se brání a vlastně zastavuje celou akci, která se esencí a poselstvím spouští. Nalaďte se na své srdce a vnímejte a prociťujte skrze něj všechny informace, které k vám přicházejí. Srdce je filtr, který vám ukáže co s ním-s vámi ladí a co již ne.

Esence jsou v lahvičkách, které na závěr zdobím kódy. Tyto kódy přepisují staré vzorce a napojují se na zdrojový kód, který rekalibruje veškeré informace, které byly v minulosti přenastaveny nebo zdeformovány. Jejich vibrace se nese nejenom s esenci, ale také krásně funguje při držení lahvičky.

Pokud cítíte, že tato forma podpory je pro vás a již vzniklé esence s vámi neladí, napište mi a vytvoříme esenci, dle vašich potřeb.

Děkuji, s láskou KAterina

Mužská esence

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *