Blog

Aktivační esence

Fialové sklo

sklo-1

Dle dostupných informací a mého cítění, vnímám, že fialové sklo je nejkvalitnější obal, který mohu pro své esence použít. A tak jsem se rozhodla s ním začít pracovat. Aktuálně ho používám u osobních esencí a postupně bych ráda na toto sklo přešla s celým svým sortimentem.

Vše o fialovém skle se dočtete na daryzeme.eu

Aktivační esence

Aktivační esence s poselstvím


Mohli jste si povšimnout, že jsem změnila nabídku tvorby esencí a jsou nyní tvořeny s poselstvím Vám na míru.

Jak tyto esence vznikají?

Byť se zdá, že je tvořím “jen tak”, tvořím je už na objednávku bytosti, která si o ni zažádala. Není to ani tak žádost vědomá, jako podvědomá, kdy je v situaci, ve které ji esence může podpořit a pomoci. V tu chvíli, kdy se tato mimosmyslová komunikace spustí, vytvoří se esence, která je pro bytost, jejíž duše si ji objednala. Někdy se stane, že onu bytost vidím předem než se přihlásí o svou esenci.

V podstatě všechny esence, které tvořím jsou osobní. Spolu s nimi vznikne poselství, které je částečně předáno u příspěvku, který s vámi sdílím. Po vědomém spojení s vámi se poselství dotvoří a může být i s esencí vysláno k vám.

Poselství vám pomůže vytvořit si nadhled nad situací a otázkami, které si kladete. Pomůže vám společně s esencí, nasměrovat vaše další kroky. Nebo bude potvrzením toho, co již dlouho cítíte.

Někdy se může stát, že mysl se brání a vlastně zastavuje celou akci, která se esencí a poselstvím spouští. Nalaďte se na své srdce a vnímejte a prociťujte skrze něj všechny informace, které k vám přicházejí. Srdce je filtr, který vám ukáže co s ním-s vámi ladí a co již ne.

Esence jsou v lahvičkách, které na závěr zdobím kódy. Tyto kódy přepisují staré vzorce a napojují se na zdrojový kód, který rekalibruje veškeré informace, které byly v minulosti přenastaveny nebo zdeformovány. Jejich vibrace se nese nejenom s esenci, ale také krásně funguje při držení lahvičky.

Pokud cítíte, že tato forma podpory je pro vás a již vzniklé esence s vámi neladí, napište mi a vytvoříme esenci, dle vašich potřeb.

Děkuji, s láskou KAterina

Mužská esence
O Doteku Posvátné Energie

Setkání duší

…aneb Dotek Posvátné Energie na dálku v novém.

Čím více pracuji, tím více odkrývám své dary a schopnosti. A nyní vnímám, že je třeba změnit to, co píši o práci na dálku. Už se totiž nejedná jen o harmonizaci těla fyzického a jemnohmotného, nýbrž jde o setkání duší, kdy vyzdvihávám na světlo to, co je třeba nyní uvidět. To po čem Vaše duše volá, to co odmítáte vidět nebo to, co Vám brání k dalším krokům.

Pokud na sobě pracujete nebo teprve nakukujete za oponu života, může Vám toto spojení pomoci pochopit kdo jste a kam směřujete. Dle toho, co se u Vás otevře, konáte.

Tato práce není jen o tom, co vykonám já pro Vás, nýbrž je to o tom, co pro sebe vykonáte vy, abyste mohli být ve svém životě šťastní a naplnění. Může to být pro Vás další dílek skládačky nebo nakopnutí, když váháte v životním rozhodnutí.

Při samotné práci doporučuji, abyste i Vy byli v klidu a dali si relax. Lépe ucítíte energie s kterými pracuji, v klidu se lépe otevřete sami sobě a také se lépe ukotvuje nové vědomí, které je probuzené, rovzpomenuté.

Po našem spojení Vám vždy píši, co jsem viděla, co se událo a jaké je pro Vás poselství, pokud je předáno. Mnohdy stačí to, co Vám píši.

Níže můžete číst záznam z jednoho úžasného setkání. Se souhlasem Daniela sdílím.

Děkuji, Kateřina

Danieli, děkuji za toto naše spojení a důvěru s kterou jsi se odevzdal. Napíšu ti te’ď, jak to všechno probíhalo, co jsem viděla a jaké vzkazy pro tebe přišly. Na začátku jsem tě viděla zářivého, ale vnitřně velmi smutného. Vznesli jsme se ke galaktickému slunci a tvá duše vylítla z těla a koupala se v těch nádherných energiích. Tvé tělo jsem celou dobu držela, aby nikam neuletělo. Tvá duše byla bez těla táák šťastná a spokojená. Nechtěla se vrátit, nechápala proč má být v těle, co s ním má dělat, proč ci ho tedy vybrala, pro život na zemi? Bylo to velmi bolestivé… Mluvila jsem k ní a vysvětlovala, jaké úžasnosti může v těle prožívat a že nepřijde o tu volnost a svobodu. Tu může zažívat i v těle. A taky, že tento život byla její volba a její zodpovědnost… Byla to duše malého dítěte, která má tendence od “problémů” nebo když se zdá něco těžší, utíkat. Když se vracela zpět do těla, pochopila, že takhle je to v pořádku a že tělo není přítěž ale dar. Pak jsme se společně dívali z vesmíru na naši zemi a vnímali, jaký zde máme poslání. Přicházelo to postupně i s různými obrazy. První co přišlo byla informace, že skrze své tělo podporuješ, probouzíš a buduješ síť. Jsi nedílnou součástí vesmírného plánu, jakožto propojovatele a spojovatele “Sítě spojenectví a jednoty”, která zde na zemi vytváří mřížku díky níž se můžeme posovat do vyšších vibračních polí. Viděla jsem tě u toho vortálu u Toma, jak tebou prochází bílostříbrné světlo. Tvé tělo je světelným portálem, zde toto světlo ukotvuješ a posiluješ místa, která to potřebují, proto je třeba vydávat se na místa, která ucítíš, ať to jsou skupinové aktivační setkání, nebo sám. Pro zemi je to velmi potřeba. Stačí být jen v radosti a lásce a už to frčí samo. Smutek a chmury toto světlo blokují. Jakobys měl nad sebou šedý mrak. A pokud jsi v radosti a lásce, tam kde jsi je požehnáním pro nás všechny být v tvé přítomnosti. Jsi světlo, jsi láska. Na konci obrazu u toho vortálu jsi roztáhl obrovská bílá, andělská křídla a vzlétl…Z křídel se na nás začal sypat stříbrný prach….A ty jsi konečně mohl být tím, kým opravdu jsi. Přišly informace i k tělu. Vnímala jsem na 1 čakře jakési zablokování. Souvislost je s vědomým milováním. Ať se může životodárná energie rozprostřít do celého těla. Práce s touto energií i mimo milostný akt. Rozhýbat pánev a dechem vyzdvihnout tuto energii do vyšších energetických center a celého těla. Propojit se se zemí a nasávat tu energii z ní do sebe. Představit si jak tvá centra se plní a vždy když se přeplní zalijí celou oblast až nakonec celé tělo. Děkuji za toto jedinečné setkání a mám obrovskou radost, že se takto můžeme propojovat a rozpomínat se na to kým jsme. Děkuji! Srdečně, Kateřina


Dekuji z celeho srdce Katka! Cítil som ako som sa zniesol k nebesiam, jesne ziarive svetlo mnou prenikalo a ja som uplne stratil pocit telesnosti. Napojeny na portal slnka som cítil krásny balance a stastie. Pak jsem citil tuknuti na tretim oku a skubnoti v panve. jinak v uplnym odevzdani jsem na hodku odletel vedomim z tela (usnul). Dekuji ti za sprosrdedkovani informacii, propojeni a aktivaci kodu. Vsetky temy, ktere si popsala sedi a resim je. Mam informaci, ze moje reinkrnace “nebyla” chcena, takze temu dovtelovaní mého obrovskeho vedomí zijem uz nejake obodobie. Cejtim svoje svetelne telo ako silný portál, ktorý s pomocníkmi, kryštálmi propojuje, ukotvoje, aktivuje nove vedomi a vytvaram mriezku. Ty si to krasne pomenovala a popsala, dojalo ma to. informace o potrebe vedomeho milovani se mi opet pripomena uz vcera. Vykonám. Krása ako to všechno sedí a ladí.

Na výlete si byla nejspíš s mojim vnitrním ditetem, který je ted nekdy smutný. Slibil jsem mu, že ho vemu na vylet a ukazu mu portaly po celým svete. Doufám, že se mu to bude líbit a bude stastný


O Doteku Posvátné Energie

Dotek Posvátné Energie v životě

Občas je pro mě těžké verbalizovat vjemy, které cítím nebo dávat do slov obsáhlost energií, s kterými pracuji. V tomto článku bych chtěla prakticky shrnout, o čem Dotek Posvátné Energie je.

Představte si, že jdete na luxusní masáž, kde je o vás s láskou postaráno. Jste v příjemném prostředí s příjemnou hudbou a příjemnými vůněmi. Pokud máte něco na srdci, můžete se vypovídat a přijmout určitá doporučení, pro zlepšení vašeho bolu nebo si jen lehnete a odevzdáte se do mé péče.

Dotyky probíhají intuitivně v naladění na potřeby vašeho těla a duše. Klidní mysl a pomocí tlakových dotyků se uvolňují svaly, šlachy a v nich uložené stresy, emoce. Ve vnitřním poli se vylazuje krevní a lymfatický systém a probíhá spolupráce s meridiány a akupresurními body. Dochází k uvolňování přepětí nervového systému a navozuje relaxaci. Naladíte se na svůj přirozený rytmus, který může být i velmi pomalý a pozvolný. Naladíte se na své tělo a jeho potřeby.

V energetickém poli pročišťují nahromaděné negativní energie, otevírají a zprůchodňují energetická centra a překódovávají pokřivené vzorce, které si nesete v jemnohmotném těle.

Dotek Posvátné Energie je pro všechny, kteří mají:

 • tělesný diskomfort (např. bolesti, nemoci nejasné etiologie, pocit “necítím se ve své kůži”, “tohle nejsem já”…apod.)
 • přepětí z práce
 • permanentní stres
 • chronickou únavu
 • neschopnost radovat se ze života
 • zvýšenou náladovost
 • nechuť do života

A je také pro všechny, kteří potřebují:

 • aspoň na chvíli se efektivně vypnout, zrelaxovat a odpočnout si
 • podpořit na cestě hledání sebe sama
 • rozproudit v těle energii
 • dát životu nový rozměr
 • spojit se se svým tělem a duší
 • naladit se na sebe a svůj rytmus
 • nastartovat samoléčebný proces těla
 • láskyplnou péči

A nebo jsou Dotyky pro bytosti, kteří tuto péči cítí a volá je bez výše zmíněných bodů.

Veškerá má péče je podporou daného jedince. To hlavní už musí konat každý sám za a pro sebe.

S láskou, Kateřina

Karta z Angels and the Ancestors oracle Cards od Kyle Gray.

Uncategorized

Dotek Posvátné Energie na dálku 2.

Dříve jsem toto spojení brala jako něco podobného fyzickému kontaktu, kdy se uvolňují především hmotné struktury. Obě spojení jsou jedinečné a nesrovnatelné. Každá má něco a v dnešní době, pro již probuzené nebo probouzející se bytosti, je spojení na dálku více než vhodné. Tento způsob spojení je pro mě naprosto revoluční a ani ho slovy nedokážu popsat. Má nesmírný přesah a vždy se ukáže a přijde co přijít má. Veškeré informace, které přicházejí jsou jedinečné pro každou bytost. Takže do předu vůbec nevím co se bude dít. Duše si řekne sama. Někdy se léčí hluboká zranění, někdy přijde duše, která potřebuje uzřít a ukázat svému nositeli jeho poslání…někdy jde o probuzení hlubokých sil, které byly raději zapomenuty a ze strachu pohřbeny, někdy jde o hluboké probuzení bytosti samotné. A já se vždy dojímám, nad tím co vidím, co cítím a nad tím, jak jsou všechny ty bytosti nádherné, čisté a plné lásky a zápalu plnit zde své poslání.

V těchto časech, v těchto dnech, kdy je aktivní Lví brána, vnímám, jakožto lvice, ještě mnohem silněji energie, které sem putují. Jsou velmi silné a velmi velmi silně aktivizují vše, co jsme třeba nechtěli vidět, co jsme zametli pod koberec a dělali, že to není. Jsou to zákoutí, která nechceme uzřít, protože již mnohokrát jsme se setkali s odporem, odmítnutím a nepřijetím. Jsou to naše dary, naše poslání s kterým sem přicházíme, a které je třeba probudit! Nechat ho rozkvést a rozzářit tak náš svět. A je jedno kterých profesí se to týká, může to být učitelka v mateřské školce, lékař, právník, uklízečka, politik nebo terapeut…. Je jedno co děláte, ale jak to děláte. Naše planeta potřebuje vědomých bytostí ve všech sférách.

Při Doteku Posvátné Energie na dálku se dotýkám vaší duše, vnímám záři nebo bolest. Vnímám co nyní potřebujete uzřít, aby se vaše cesta mohla jasněji otevírat. U každého je to jiné a naprosto jedinečné.

Děkuji za všechny bytosti, které duše volání už neignorují, naslouchají mu a podnikají kroky k propojení se se svou podstatou, se svým posláním.

Děkuji, s láskou KAterina

Bohyně světla
O Doteku Posvátné Energie

Dotek Posvátné Energie se propojuje s Aktivační esencí

V posledních týdnech se při mé práci otevřel další směr. Vnímám to jako propojení prvků mé práce. Když jsem začala nabízet Dotyky, přála jsem si vyrobit olej nebo jiné mazadlo, které bych vyrobila na míru pro klienta, který by si ho odnesl s sebou domů a díky vůni si pak připomněl a sám navodil příjemné okamžiky, které při dotycích zakusil.

Toto semínko bylo před časem zaseto a nyní vyrostla čarokrásná rostlina, s kterou bych vás ráda seznámila. Vůně již pro mě nejsou “pouhým” relaxem a uvolněním, ale vůně nyní vnímám jako průvodce do jiných světů, dimenzí a i jako průvodce a ukotvovače záměrů naší cesty. Vůni vnímám jako vibraci, která vás vyladí na určitou frekvenci, kterou máte nyní prozkoumat a na kterou se máte “navibrovat”. Každá vůně s sebou nese vibrace té dané rostliny a místa odkud pochází. Tím je každá vůně jedinečná a speciální.

Aktivační esence je směs esenciálních olejů, bio olejů za studena lisovaných a minerálů, drahých kamenů. Aktivační esence může být připravena i formou aura spreje, kdy je použita krystalová voda. Na lahvičku každé esence maluji aktivační kódy, které přináší do esence vesmírné kódy, jdoucí do buněk až k DNA. Vše ladím na míru záměru klienta a v propojení s klientem. Díky tomuto jedinečnému propojení vznikne osobní Aktivační esence, kterou fyzicky propojím s klientem při Dotycích Posvátné Energie(DPE).

Díky DPE se zprůchodní energetické dráhy jak ve fyzickém těle, tak v jemnohmotném a pomůžou prohloubit ukotvení Aktivační vůně. Ta se propojí s vaší bytostí a začíná rekalibrovat vaše nastavení dle vašeho záměru. Vše se tedy urychlí.

Po spojení esence s vámi, začne velmi zajímavé a magické přátelství. S vůní jste propojení, je vaše, jste to VY, jsi to TY.

Mým záměrem pro veškerou mou práci je, aktivovat důvěru v sebe sama a důvěru ve svou intuici. Proto nedávám návody, kdy a jak s vůní pracovat, pokud mi nepřijdou doporučení, jako mazat na konkrétní místa. S vůní pracujete podle vašeho citu a vnímání. Po čase vašeho přátelství může přijít den, kdy už na vůni nemáte náladu, nechcete se s ní bavit a spolupracovat s ní. Tato informace je třeba poslechnout. Buď je vašeho přátelství konec- předala vám, co měla, nebo si jen na čas potřebujete dát pauzu. Vše je v pořádku. Respektujte se a buďte k sobě laskaví. Zde není třeba lámat rekordy nebo podporovat vzorce tipu- “musím to dopotřebovat”. Dělejte tak, jak to cítíte. To je nejvíc, co pro sebe můžete dělat.

Aktivační esenci prozatím nabízím k našemu prvnímu osobnímu setkání DPE zdarma.

Téma esencí otevřelo další téma a to spolupráce s Šárkou a jejími náramkovými gridy, které budeme tvořit v propojení a tím vznikne ucelená bytost pro vaši podporu, váš růst, rozpomenutí a probuzení. Více se o této spolupráci rozepíši v dalším příspěvku.

Děkuji, srdečně Kateřina

O Doteku Posvátné Energie

Dotek Posvátné Energie- jiný rozměr relaxace

Může se zdát, že tato technika, s kterou pracuji je pro někoho MOC spirituální nebo moc “ezo”. V tomto článku, bych se s vámi ráda podělila o to, co se děje s tělem a v těle každého člověka, aniž by musel být nutně nějak věřící či duchovně osvícený.

Pojďme se podívat na to, jak žijeme svůj běžný den. Většina z nás má nějakou práci. Může to být zaměstnání nebo péče o rodinné příslušníky. Tyto dennodenní situace mohou přinášet radosti, ale ve většině případů jsou pro nás a naše tělo stresové. Už jen ranní budíček. Tělo a mysl potřebují na regeneraci určitou dobu. V mnohých případech jim tuto dobu nedopřáváme a pokud ano, tak je to jen občas. Nedej Bože, když budík neslyšíme a zaspíme, to je stres jak hrom na světě. Všechno ve shonu. Záchod, koupelna, když je ještě nějaká ta minutka tak i kafe nebo něco k snědku, jakože snídaně. A takto naspeedovaní, pod vlivem stresových hormonů valíme do práce. Tam buď přijedeme v čas a je vše ok nebo ne a šup tam s náloží od šéfa nebo kolegů…..A náš milý stresíček je zhmotněn….je personifikován….jsme to MY….A takto bych mohla pokračovat až do večera kdy uhonění z práce, z nákupů jdeme třeba ještě vařit, dělat s dětmi úkoly a do postele se dostáváme zase až někdy někdy….A takhle to pokračuje více či méně každý den, sedm dní v týdnu….Měsíce…Roky….Občas to proložíme dovčou, sexem z nutnosti...”Ty jo, miláčku, my už jsme se dva měsíce ani nepomilovali?!?!?!No jo, ale já jsem vyřízenej….Nenecháme to na víkend?”..sportem, cvičením, alkoholem, drogami…. V těle se vesele ukládají veškeré škodliviny, které díky stresu vznikají, protože tělo je samo nedokáže bezezbytku vyloučit, takže se ukládají v těle, ve svalech, orgánech….A po čase nás začne tělo zlobit nebo už zlobí, ale my musíme pracovat, abychom uživili rodinu a měli prostředky pro všechno co potřebujeme nebo si myslíme, že potřebujeme. Neumíme relaxovat, neumíme odpočívat, neumíme být sami se sebou….Nebo jsme to prostě jenom zapomněli. Zapomněli jsme mít radost ze života a užívat si maličkostí. “Zlato, podívej jaká je venku nádherná duha! Jdi se vysrat s nějakou duhou, nevidíš že uklízím?!”

Pokud se v tomto textu trošičku vidíte a toužíte po uvolnění, po hluboké relaxaci, může být pro vás Dotek Posvátné Energie to pravé. Díky Doteku a jeho schopnosti uvolnění mysli i jejího vypnutí, se může vaše tělo za velmi krátkou dobu rychle zregenerovat. Pracuje nejen v rovině energetické, ale i v rovině tělesné, kdy pracuje s body, drahami, svaly a šlachami, do kterých se ukládá napětí a pak se můžete cítit jako ve svěráku. V těle dochází k uvolnění a znovurozproudění živoucí energie, která díky napětí a stažení volně proudit nemohla. Tento stav stažení vám ubírá energii a více vnímáte starosti než- li radosti. Díky relaxaci můžete zpomalit vaše tempo a vidět krásy kolem sebe a taky můžete s větším klidem a energií zvládat každodenní zápřah.

Dotek Posvátné Energie je tu prostě pro všechny, kteří se pro něj rozhodnou bez ohledu na to zda jsou tak či onak zaměření. A to je na něm úžasné.

Přeji vám krásné jarní dny!

Kateřina

O Doteku Posvátné Energie

Dotek Posvátné Energie na dálku 1.

Miluji tuto formu spojení. Spojení jede na jemnohmotných úrovních, ale i přes to je velmi silné a jde do hloubek nevídaných. Pokud jste otevření, dokážete se dostat do hlubších stavu vědomí, vidět a cítit co je třeba a naladit se na svou duši. Lazení se na svou duši mi přijde v dnešní době velmi velmi důležité. Byť to mnohdy nemusí být a není snadné. Pletou se nám do toho naše myšlenkové vzorce, které se cítí být jaksi v ohrožení. Plete se nám do toho strach…coby kdyby….Pokud ale zůstaneme věrni sami sobě, přijde ta nejhodnotnější odměna. A to, najití toho, kdo doopravdy jsem.

Při Dotycích na dálku vnímám vaší podstatu, vaše jádro, váš zdroj. Vnímám krásu vaší Duše, která může být zrovna zkroušená, v bolestech nebo odmítaná a nepochopená. Někdy se mi zjeví i původ, který vás pojí s vaším domovem, kde nyní potřebujete podporu vaší cesty. Vyjevují se stagnace energie na tělesné úrovni, ale i bolesti, které vás tíží. Dost často se mi ukazuje zraněné a nepochopené vnitřní dítě, které touží po lásce a přijetí.

Veškeré nesrovnalosti, které cítím, jsou povoleny léčit Posvátnou Energií. Je vpuštěna všude tam, kde je pokřivena nebo nějak deformována fyzická nebo jemnohmotná struktura. Tyto deformity se setkají s Božskou esencí a začnou se překódovávat na její vibraci. A tím se spouští rekalibrace, vašeho fyzického i jemnohmotného těla.

Nelze vše vyladit na jeden zátah. Rekalibrace probíhá postupně a od “věcí”, které jsou právě na řadě. Tzn. že se jde do těch nejhlubších příčin, jejichž důsledky jsou nyní žity, ale ne v radosti a lásce.

Velmi si přeji, abychom našli všichni svou podstatu a žili v lásce a harmonii se sebou i se Zemí. Proto jsem tu, abych vám k tomu mohla dopomáhat.

Po spojení vám píši zprávu nebo email s tím, co jsem cítila a vnímala a pokud je mi dovoleno, píši i poselství, které mi je předáno skrze vaše průvodce nebo Vyšší Já.

Dotek Posvátné Energie na dálku, je pro bytost, která ho cítí a je třeba z druhého konce světa. Vzdálenost zde nehraje roli, pouze otevřenost a důvěra v proces.

Děkuji, s láskou Kateřina

O Doteku Posvátné Energie

Pro koho je Dotek Posvátné Energie?

Je pro všechny, kteří ho cítí a kterým tato péče rezonuje. Pokud se řídíte Vašim srdcem a vnímáte, že je to TO ONO, co je teď na řadě a co Vám teď pomůže na Vaší cestě, jste tu naprosto správně.

Mnoho z nás, prochází v této době velikou transformací. Nejenom, že se toho mnoho děje s naší planetou, ale my tyto změny můžeme cítit na vlastní kůži. Děje se toho mnoho nejenom v našem vnitřním světě, odpadávají různá dogmata a přesvědčení, boří se svět jistot, ale i ten vnější svět nezůstává bez “poskvrny”. Dějí se změny v osobním životě, rozpadají se dlouholeté vztahy, dějí se i změny v zaměstnání a nebo odchází mnoho našich bližních na druhý břeh. Před touto transformací není úniku. A je to dobře.

Co děláme, když si nevíme rady? Začneme hledat pomoc. Čteme knihy, inspirativní blogy, jezdíme na semináře nebo “jen” hledáme odpovědi v sobě (do této fáze stejně jednou dospějeme všichni). Snažíme se pochopit a porozumět sami sobě, snažíme se přijmout vše, co se nám děje a převzít zodpovědnost za svůj život, abychom se mohli stát tvůrci a vyjít z role oběti. To je cílem nás všech. Být vědomím tvůrcem, žít v harmonii se sebou i okolním světem a žít v radosti. Díky podporovatelům ve vnějším světě si to můžeme mnohdy ulehčit, uvědomit nebo prožít.

A právě Dotek Posvátné Energie je úžasnou podporou při růstu a sebepoznání. Propojí vás s tělem fyzickým i jemnohmotným, odstraní překážky, které brání v proudění životodárné energie a obnoví napojení s ní. Osobám vnímavějším mohou při Dotycích přicházet vize nebo se připomenou vzpomínky, které je potřeba přijmout a nechat odejít. Prožitků je nespočet, jaký bude ten váš, už záleží na vaší jedinečnosti.

Těším se na vás, Kateřina