Blog

O Doteku Posvátné Energie

Dotek Posvátné Energie, Setkání Duší, Aktivační esence, Aktivační a vysokovibrační obrazy, Krystalové bytosti

Toto jsou služby, které aktuálně nabízím. Od začátku mé veřejné tvorby se mnohé změnilo a proměnilo. I já. Bez toho by to samozřejmě nešlo. A mění se to stále, stále přicházejí nové upgrady, kdy ještě více komplexněji se dá pečovat o klienta a bytosti ke mně příchozí.

Setkání duší je práce na dálku. Je to tedy načtení toho, co je třeba uvidět právě teď, z pole klienta.

Dotek Posvátné Energie je práce především na fyzické úrovní, kdy jsou odblokovány v těle překážky bránící v toku životodárné energie, nebo kdy je potřeba setkání se s Božskou esencí v její rizosti.

Aktivační esence nesou potenciál, nejenom samotných esencí, z kterých jsou vytvořeny, ale jejich kombinace vás dokáže pozvednou zase z jiné do jiné úrovně vašeho bytí.

Aktivační a vysokovibrační obrazy jsou prostředníky, kde se ukotvuje posvátná energie a díky jejich kompozici, tématu a kódům působí na prostor i lidi, které si přivolají.

Krystalové bytosti, bytosti z minerální říše, jsou další pomocníci, které pro vás vybírám a načítám jejich vzkaz pro toho, ke komu mají přijít.

A teď, když si to shrneme a všechny tyto jednotlivé části poskládáme do jednoho celku, vznikne naprosto nová úroveň práce, s naprosto jedinečným přesahem a uchopením komplexnosti a jedinečnosti každé bytosti. Mám z tohoto propojení obrovskou radost.

Brzy s vámi budu sdílet další střípek z novinek, které se teď dějí.

Aktivační esence

Fialové sklo

sklo-1

Dle dostupných informací a mého cítění, vnímám, že fialové sklo je nejkvalitnější obal, který mohu pro své esence použít. A tak jsem se rozhodla s ním začít pracovat. Aktuálně ho používám u osobních esencí a postupně bych ráda na toto sklo přešla s celým svým sortimentem.

Vše o fialovém skle se dočtete na daryzeme.eu

Aktivační esence

Aktivační esence s poselstvím


Mohli jste si povšimnout, že jsem změnila nabídku tvorby esencí a jsou nyní tvořeny s poselstvím Vám na míru.

Jak tyto esence vznikají?

Byť se zdá, že je tvořím “jen tak”, tvořím je už na objednávku bytosti, která si o ni zažádala. Není to ani tak žádost vědomá, jako podvědomá, kdy je v situaci, ve které ji esence může podpořit a pomoci. V tu chvíli, kdy se tato mimosmyslová komunikace spustí, vytvoří se esence, která je pro bytost, jejíž duše si ji objednala. Někdy se stane, že onu bytost vidím předem než se přihlásí o svou esenci.

V podstatě všechny esence, které tvořím jsou osobní. Spolu s nimi vznikne poselství, které je částečně předáno u příspěvku, který s vámi sdílím. Po vědomém spojení s vámi se poselství dotvoří a může být i s esencí vysláno k vám.

Poselství vám pomůže vytvořit si nadhled nad situací a otázkami, které si kladete. Pomůže vám společně s esencí, nasměrovat vaše další kroky. Nebo bude potvrzením toho, co již dlouho cítíte.

Někdy se může stát, že mysl se brání a vlastně zastavuje celou akci, která se esencí a poselstvím spouští. Nalaďte se na své srdce a vnímejte a prociťujte skrze něj všechny informace, které k vám přicházejí. Srdce je filtr, který vám ukáže co s ním-s vámi ladí a co již ne.

Esence jsou v lahvičkách, které na závěr zdobím kódy. Tyto kódy přepisují staré vzorce a napojují se na zdrojový kód, který rekalibruje veškeré informace, které byly v minulosti přenastaveny nebo zdeformovány. Jejich vibrace se nese nejenom s esenci, ale také krásně funguje při držení lahvičky.

Pokud cítíte, že tato forma podpory je pro vás a již vzniklé esence s vámi neladí, napište mi a vytvoříme esenci, dle vašich potřeb.

Děkuji, s láskou KAterina

Mužská esence
O Doteku Posvátné Energie

Setkání duší

…aneb Dotek Posvátné Energie na dálku v novém.

Čím více pracuji, tím více odkrývám své dary a schopnosti. A nyní vnímám, že je třeba změnit to, co píši o práci na dálku. Už se totiž nejedná jen o harmonizaci těla fyzického a jemnohmotného, nýbrž jde o setkání duší, kdy vyzdvihávám na světlo to, co je třeba nyní uvidět. To po čem Vaše duše volá, to co odmítáte vidět nebo to, co Vám brání k dalším krokům.

Pokud na sobě pracujete nebo teprve nakukujete za oponu života, může Vám toto spojení pomoci pochopit kdo jste a kam směřujete. Dle toho, co se u Vás otevře, konáte.

Tato práce není jen o tom, co vykonám já pro Vás, nýbrž je to o tom, co pro sebe vykonáte vy, abyste mohli být ve svém životě šťastní a naplnění. Může to být pro Vás další dílek skládačky nebo nakopnutí, když váháte v životním rozhodnutí.

Při samotné práci doporučuji, abyste i Vy byli v klidu a dali si relax. Lépe ucítíte energie s kterými pracuji, v klidu se lépe otevřete sami sobě a také se lépe ukotvuje nové vědomí, které je probuzené, rovzpomenuté.

Po našem spojení Vám vždy píši, co jsem viděla, co se událo a jaké je pro Vás poselství, pokud je předáno. Mnohdy stačí to, co Vám píši.

Níže můžete číst záznam z jednoho úžasného setkání. Se souhlasem Daniela sdílím.

Děkuji, Kateřina

Danieli, děkuji za toto naše spojení a důvěru s kterou jsi se odevzdal. Napíšu ti te’ď, jak to všechno probíhalo, co jsem viděla a jaké vzkazy pro tebe přišly. Na začátku jsem tě viděla zářivého, ale vnitřně velmi smutného. Vznesli jsme se ke galaktickému slunci a tvá duše vylítla z těla a koupala se v těch nádherných energiích. Tvé tělo jsem celou dobu držela, aby nikam neuletělo. Tvá duše byla bez těla táák šťastná a spokojená. Nechtěla se vrátit, nechápala proč má být v těle, co s ním má dělat, proč ci ho tedy vybrala, pro život na zemi? Bylo to velmi bolestivé… Mluvila jsem k ní a vysvětlovala, jaké úžasnosti může v těle prožívat a že nepřijde o tu volnost a svobodu. Tu může zažívat i v těle. A taky, že tento život byla její volba a její zodpovědnost… Byla to duše malého dítěte, která má tendence od “problémů” nebo když se zdá něco těžší, utíkat. Když se vracela zpět do těla, pochopila, že takhle je to v pořádku a že tělo není přítěž ale dar. Pak jsme se společně dívali z vesmíru na naši zemi a vnímali, jaký zde máme poslání. Přicházelo to postupně i s různými obrazy. První co přišlo byla informace, že skrze své tělo podporuješ, probouzíš a buduješ síť. Jsi nedílnou součástí vesmírného plánu, jakožto propojovatele a spojovatele “Sítě spojenectví a jednoty”, která zde na zemi vytváří mřížku díky níž se můžeme posovat do vyšších vibračních polí. Viděla jsem tě u toho vortálu u Toma, jak tebou prochází bílostříbrné světlo. Tvé tělo je světelným portálem, zde toto světlo ukotvuješ a posiluješ místa, která to potřebují, proto je třeba vydávat se na místa, která ucítíš, ať to jsou skupinové aktivační setkání, nebo sám. Pro zemi je to velmi potřeba. Stačí být jen v radosti a lásce a už to frčí samo. Smutek a chmury toto světlo blokují. Jakobys měl nad sebou šedý mrak. A pokud jsi v radosti a lásce, tam kde jsi je požehnáním pro nás všechny být v tvé přítomnosti. Jsi světlo, jsi láska. Na konci obrazu u toho vortálu jsi roztáhl obrovská bílá, andělská křídla a vzlétl…Z křídel se na nás začal sypat stříbrný prach….A ty jsi konečně mohl být tím, kým opravdu jsi. Přišly informace i k tělu. Vnímala jsem na 1 čakře jakési zablokování. Souvislost je s vědomým milováním. Ať se může životodárná energie rozprostřít do celého těla. Práce s touto energií i mimo milostný akt. Rozhýbat pánev a dechem vyzdvihnout tuto energii do vyšších energetických center a celého těla. Propojit se se zemí a nasávat tu energii z ní do sebe. Představit si jak tvá centra se plní a vždy když se přeplní zalijí celou oblast až nakonec celé tělo. Děkuji za toto jedinečné setkání a mám obrovskou radost, že se takto můžeme propojovat a rozpomínat se na to kým jsme. Děkuji! Srdečně, Kateřina


Dekuji z celeho srdce Katka! Cítil som ako som sa zniesol k nebesiam, jesne ziarive svetlo mnou prenikalo a ja som uplne stratil pocit telesnosti. Napojeny na portal slnka som cítil krásny balance a stastie. Pak jsem citil tuknuti na tretim oku a skubnoti v panve. jinak v uplnym odevzdani jsem na hodku odletel vedomim z tela (usnul). Dekuji ti za sprosrdedkovani informacii, propojeni a aktivaci kodu. Vsetky temy, ktere si popsala sedi a resim je. Mam informaci, ze moje reinkrnace “nebyla” chcena, takze temu dovtelovaní mého obrovskeho vedomí zijem uz nejake obodobie. Cejtim svoje svetelne telo ako silný portál, ktorý s pomocníkmi, kryštálmi propojuje, ukotvoje, aktivuje nove vedomi a vytvaram mriezku. Ty si to krasne pomenovala a popsala, dojalo ma to. informace o potrebe vedomeho milovani se mi opet pripomena uz vcera. Vykonám. Krása ako to všechno sedí a ladí.

Na výlete si byla nejspíš s mojim vnitrním ditetem, který je ted nekdy smutný. Slibil jsem mu, že ho vemu na vylet a ukazu mu portaly po celým svete. Doufám, že se mu to bude líbit a bude stastný


O Doteku Posvátné Energie

Dotek Posvátné Energie v životě

Občas je pro mě těžké verbalizovat vjemy, které cítím nebo dávat do slov obsáhlost energií, s kterými pracuji. V tomto článku bych chtěla prakticky shrnout, o čem Dotek Posvátné Energie je.

Představte si, že jdete na luxusní masáž, kde je o vás s láskou postaráno. Jste v příjemném prostředí s příjemnou hudbou a příjemnými vůněmi. Pokud máte něco na srdci, můžete se vypovídat a přijmout určitá doporučení, pro zlepšení vašeho bolu nebo si jen lehnete a odevzdáte se do mé péče.

Dotyky probíhají intuitivně v naladění na potřeby vašeho těla a duše. Klidní mysl a pomocí tlakových dotyků se uvolňují svaly, šlachy a v nich uložené stresy, emoce. Ve vnitřním poli se vylazuje krevní a lymfatický systém a probíhá spolupráce s meridiány a akupresurními body. Dochází k uvolňování přepětí nervového systému a navozuje relaxaci. Naladíte se na svůj přirozený rytmus, který může být i velmi pomalý a pozvolný. Naladíte se na své tělo a jeho potřeby.

V energetickém poli pročišťují nahromaděné negativní energie, otevírají a zprůchodňují energetická centra a překódovávají pokřivené vzorce, které si nesete v jemnohmotném těle.

Dotek Posvátné Energie je pro všechny, kteří mají:

 • tělesný diskomfort (např. bolesti, nemoci nejasné etiologie, pocit “necítím se ve své kůži”, “tohle nejsem já”…apod.)
 • přepětí z práce
 • permanentní stres
 • chronickou únavu
 • neschopnost radovat se ze života
 • zvýšenou náladovost
 • nechuť do života

A je také pro všechny, kteří potřebují:

 • aspoň na chvíli se efektivně vypnout, zrelaxovat a odpočnout si
 • podpořit na cestě hledání sebe sama
 • rozproudit v těle energii
 • dát životu nový rozměr
 • spojit se se svým tělem a duší
 • naladit se na sebe a svůj rytmus
 • nastartovat samoléčebný proces těla
 • láskyplnou péči

A nebo jsou Dotyky pro bytosti, kteří tuto péči cítí a volá je bez výše zmíněných bodů.

Veškerá má péče je podporou daného jedince. To hlavní už musí konat každý sám za a pro sebe.

S láskou, Kateřina

Karta z Angels and the Ancestors oracle Cards od Kyle Gray.

Články

Vnitřní posvátnost

Máme tendenci se stále od všeho oddělovat nebo hodnotit. Co nebo kdo je víc, než jsem já? Kdo je víc vědomější, posvátnější nebo kdo je dál, než jsem já. Pokud budeš stále někoho nebo něco vyvyšovat, sebe automaticky snižuješ a projevuješ sobě neúctu. Život zde není soutěž o to, kdo co dřív pochopí a začne to žít. Život je o tom pochopit a žít, že už všechno je, všechno máme a díky dalším krokům to můžeme integrovat a ukotvovat v naší realitě.

Každý jsme na JEDINEČNÉM, osobním, stupni vědomí, rozvzpomínání se, proto se můžeme vzájemně inspirovat a podporovat. Jednou můžu já vás, podruhé zase vy mě. Uvědomte si, že sami jste nositelem zdrojové energie, zdroje, a pokud je zdroj obsažen ve všem a ve všech, nelze se přeci oddělovat hodnocením, vyvýšením nebo snížením. To je pouze hra našeho Ega, aby se mohlo nějak identifikovat a díky němu se můžete poznat. Kdo opravdu jste, kým jste a co zde máte dělat. Přestaňte vzhlížet k různým modlám a svůj zrak namiřte zpět do sebe. Vždyť vy jste TÍM, KOHO VZÍVATE A UCTÍVATE! Vy jste to světlo, které vidíte u ostatních, a tak vás fascinuje…a chcete ho taky mít. Jenže vy ho máte taky, jen v jiné podobě. A asi ne v té, kterou si představujete za přijatelnou.

Posvátnost není nic víc, než úcta k sobě samému. Pokud pochopíš, že posvátnost je uvnitř tebe, můžeš ji žít v každém okamžiku. Už nebudeš čekat na někdy, až budeš tam nebo tam. Už pochopíš, že vše je teď, že vše se děje jen teď a tady. V každém z nás.

Děkuji, s láskou Kateřina

Články

Vina


Tak známe slovo, ale co vlastně o vině víme?
Tento pocit se nyní velmi jasně ukazuje, že je třeba ho lépe prozkoumat, pochopit a uzdravit. Napíšu vám teď svůj pohled na věc, jak vinu vnímám a co vše může tento do jisté míry nevědomí pocit způsobit.

S vinou se setkáváme již v prenatálu, to je myslím si celkem jasné. Je do nás zaseto semínko, které se následně v dětství aktivuje a klíčí, až je z něho celkem zajímavá rostlinka ukryta v tom nejhlubším dně, nitru a je živnou půdou pro založení si tzv. vniřního hnoje. Z dětství si pak neseme domněnky a iluze, že jsme zodpovědni za pocity druhých, že jen na nás závisí štěstí druhých a další různé, doplňte si sami. Tento pocit se stane naší součástí, je s námi natolik spjatý, že ho nedokážeme identifikovat, protože si myslíme, že to jsme my, že je to naše povaha. Vina je ségra strachu, s kterým jde ruku v ruce a jsou přímím směrem do záhuby. Není náhodou, že se v naší populaci tolik rozmáhá nemoc rakoVINA. Vina je totiž tak chytře ukryta za všemi hněvy, pocity méněcennosti, nízké sebehodnoty a za vzteky. Vinu na energetické úrovni vnímám jako černou díru. Vysává energii a čím více se zaměřujeme jejím směrem, tzn. že dáváme pozornost tématům nebo lidem, se kterými je spjata, odevzdáváte svou moc a sílu těm lidem a vině, o které ani netušíte. A pak můžete pracovat na sobě, jak chcete, můžete hledat a nacházet svou sílu, ale pokud nejdříve nenajdete, kde sídlí vaše vina, budou ty věci jen dočasné a brzy spláchnuté do černé díry. Tu černou díru můžete na fyzické úrovni něčím kompenzovat. Jsou to většinou extrémy nebo různé závislosti.

Nejprve je dobré se podívat, jaké situace nebo s jakými lidmi se vina probouzí. Kde je aktivní, jaké vzorce se k ní pojí. Zvědomit si ji. Někdy tento krok je dost těžký, protože se vina skrývá za mnoho vzorců, které vás od ní odvádějí. Když ale budete vytrvalí, ukáže se vám. A vám pak dojde, kam až sahaly její nitky, co všechno za vás v životě řešila a s čím vším je spojena. Je to propracovaný model, který přesně kopíruje nemoc rakovina.
Pokud si zvědomíte, kde se vás to týká, můžete s tím pak pracovat, měnit a přenastavovat a přetrhávat nitky. Oddělit vinu od výživy- naší pozornosti. Můžete si ji třeba vizualizovat a promluvit si s ní. Podívat se na ni, jak vypadá nebo kde je ve vašem těle ukryta. Cílem této práce není zvednout odpor proti ní, protože to je další pozornost, kterou ji živíme, cílem je pochopit a přijmout tuto část, uvědomit si co nám dala, o co nás obohatila a taky kde a čím ji živíme. Tím, že toto začneme dělat, černá díra se zmenší a začne mizet a z viny se stane semínko, které už víme, jak aktivovat i jak deaktivovat.
Jak pracujete s tímto pocitem vy? Máte zkušenosti? Budu ráda, když se podělíte.
Krásné dny, Kateřina

Články

Bod NULA

Dostaneš se do bodu, kdy už nevíš kam se dívat, čeho se ten tvůj stav týká, co ti má o tobě povědět. Dostaneš se do bodu, kde už pochopíš, že řešení tvé situace neexistuje. Je to bod, kdy cítíš, že už jsi zkusil vše, abys svůj stav změnil, ale stejně tě to nepouští z místa. V tomto bodě musíš zůstat a přijmout ho. Cítíš pokoru a odevzdání. Není to selhání, ale plné přijetí stavu i sebe. Udělal jsi vše, udělal jsi maximum a nyní jen spočiň tady a teď a přijímej. Bud s emocemi, které přicházejí s myšlenkami, že přeci musíš něco udělat abys tohle změnil. Ale NE! Bod nula, území nikoho, posvátný prostor, kde jsi jen ty s myšlenkami, které proplouvají skrze tebe, vytahují emoce, s kterými jsou spojeny a ty jsi v tom svém posvátném prostoru a víš, že teď je to tak správně. Jen pozoruješ, jak proudí skrze tebe, jak proplouvají tvým tělem a opouštějí ho. Pokud pochopíš, že tento stav je plně v lásce a z lásky, je to pro tebe nejvyšším požehnáním.

Vše je jedno, proto je nesmysl oddělovat to dobré od špatného. To, co ti život přináší není nic víc, než to, na co jsi připraven, na co jsi čekal celý život a co sis celý život přál. Bod nula, území nikoho…. Prostor, kde se rozpouští všechny představy o tom kým jsme, kým bychom měli být…
Zde jsi Vědomí v naprosté čistotě a ryzosti. Zde jsi Láska. Zde Jsi.

S láskou a úctou K.

Články

Citlivost

Toto téma jsem si donedávna myslela, že se mě netýká, byť jsem byla upozorňována okolními signály a přicházely různé nápovědy, nebyl ještě ten správný čas toto téma uvidět a otevřít.
Čím více jdu svou cestou a odhazuji pláště zapomnění, se má citlivost stupňuje. Řekla bych, že jsem to začala více vnímat s mými dětmi, kdy jejich pláč, když se jim něco stalo, byl pro mě opravdu bolestný.
Pak jsem začala vnímat, že když pláčou ostatní děti, cítím to, cítím tu bolest, kterou nyní prožívají a pláču s nima.

A nyní se toto téma otevřelo natolik, že cítím bolest tvůrců v písních, cítím bolest zvířat a také lidí, kteří mi sdělují své životní příběhy. A také cítím, důležitost tohoto vnímání nejen pro sebe, ale také pro kolektiv.
A taky už chápu, proč jsem citlivost své dcery nedávala. Přišla mi ukňouraná a přecitlivělá. Jen mi ukazovala tu část, kterou jsem leta letoucí ignorovala. Musíš být silná, musíš být statečná, musíš to vydržet říká se. A tak jsem se stala silnou(doslova) a statečnou a vše držela a vydržela. Odbíhala jsem od svých citů a sama od sebe do světa iluzí, představ a domněnek. Otáčela jsem se k sobě zády.
Vůbec bych tenkrát netušila, jak moc k životu potřebuji svoji citlivost, jak je mou nedílnou součástí. Je to přítelkyně, která vás zbystřuje. Když ji přestanete ignorovat, stane se vaším nejlepším průvodcem, kdy už nebudete potřebovat ke své identifikaci extrémy. Stane se vaším navigátorem. Zcitliví vaše vnímání i vaše tělo. Jeho signály budou pro váš čitelnější a snazší pro porozumění. A hlavně citlivost, je spojením s přítomností. Když ji vnímáte, jste tady a teď.

Díky citlivosti se nezvýší senzitivita pouze na vnější svět, ale také na tvůj vnitřní. Více se zintenzivní projev emocí, může docházet k i výbuchům vnitřních sopek. Je to ale jen další krok k sebepoznání a pozornějšímu vnímání vnitřního světa. Naučíš se sledovat, kde jsou tvá zranění, jak reagují na vnější okolnosti a jak můžeš reagovat ty na ně. A v tom vidím obrovskou sílu.

Sílu v CITLIVOSTI.

Krásné dny, Kateřina

Články

Přijetí

Nikdy se neposuneš dál, když se nenecháš prostoupit vděčností za to co máš teď. Můžeš na sobě makat, jak chceš, ale když nebudeš vděčný za ty poklady, které teď z jisté své pozice vnímáš jako odpad, bolest, která tě ničí, neúspěch, prohru nebo spiknutí všehomíra.. nepochopil jsi… Pokud stále budeš hledat řešení, jak z této situace ven, budeš jen odbíhat od vděčnosti za všechny tyto dary.

Vše je jedním celkem. Jakou pozornost, lásku a vděk prožíváš, když se ti děje něco krásného, hezkého, když se ti děje to, co sis přál? A jaký vděk prožíváš, když se ti děje opak? Když dny nejsou úplně růžový, když si jdeš na výlet na své dno vytahat kostlivce. Tohle je obrovská práce, kterou děláš nejen pro sebe, ale také pro lidstvo a celou planetu. Oceň se za to! Tohle nepříjemný, co chceš, aby rychle skončilo, je ta část potřebující přijetí, lásku a tvé světlo. Je to oblast, kde na tebe čeká veliká odměna. Jedině s touto svou částí se staneš celistvým, jedině s touto svou části dosáhneš harmonie, po které tak toužíš, jedině s touto tvou částí se plně propojíš s vesmírem, zdrojem.
Proto nechej se prostoupit vděčností i v tyto nelehké dny, buď sám se sebou, buď se svým dnem, buď se svojí temnotou a prociťuj lásku tak, jako když máš dny prostoupeny světlem a záříš.

Vím, není to jednoduché a vyžaduje to od tebe jistou dávku vytrvalosti, schovívavosti a laskavosti, ale jen takto pochopíš, jak je důležité v životě neoddělovat a nepřikládat vyšší váhu jednomu nebo druhému. Představ si, že máš dvě děti, které jsou každé jiné, rozdílné. Jedno je hodné, milé, miluje zvířata, přírodu, a to druhé zlobí. Je vzteklé a vždy udělá opak toho co chceš. Koho budeš víc milovat a dávat mu pozornost? A kdo tu pozornost, péči a lásku potřebuje víc?
Máš vše, co teď potřebuješ pro to, abys mohl tvořit svůj šťastný a radostný život.

Nechť daří se ti odhalit tajemství vnitřní rovnováhy a harmonie,
vděčností a láskou nech prostoupit svou bytost, jenž klíč ke zdroji ti odkryje.
S láskou, Kateřina

Uncategorized

Dotek Posvátné Energie na dálku 2.

Dříve jsem toto spojení brala jako něco podobného fyzickému kontaktu, kdy se uvolňují především hmotné struktury. Obě spojení jsou jedinečné a nesrovnatelné. Každá má něco a v dnešní době, pro již probuzené nebo probouzející se bytosti, je spojení na dálku více než vhodné. Tento způsob spojení je pro mě naprosto revoluční a ani ho slovy nedokážu popsat. Má nesmírný přesah a vždy se ukáže a přijde co přijít má. Veškeré informace, které přicházejí jsou jedinečné pro každou bytost. Takže do předu vůbec nevím co se bude dít. Duše si řekne sama. Někdy se léčí hluboká zranění, někdy přijde duše, která potřebuje uzřít a ukázat svému nositeli jeho poslání…někdy jde o probuzení hlubokých sil, které byly raději zapomenuty a ze strachu pohřbeny, někdy jde o hluboké probuzení bytosti samotné. A já se vždy dojímám, nad tím co vidím, co cítím a nad tím, jak jsou všechny ty bytosti nádherné, čisté a plné lásky a zápalu plnit zde své poslání.

V těchto časech, v těchto dnech, kdy je aktivní Lví brána, vnímám, jakožto lvice, ještě mnohem silněji energie, které sem putují. Jsou velmi silné a velmi velmi silně aktivizují vše, co jsme třeba nechtěli vidět, co jsme zametli pod koberec a dělali, že to není. Jsou to zákoutí, která nechceme uzřít, protože již mnohokrát jsme se setkali s odporem, odmítnutím a nepřijetím. Jsou to naše dary, naše poslání s kterým sem přicházíme, a které je třeba probudit! Nechat ho rozkvést a rozzářit tak náš svět. A je jedno kterých profesí se to týká, může to být učitelka v mateřské školce, lékař, právník, uklízečka, politik nebo terapeut…. Je jedno co děláte, ale jak to děláte. Naše planeta potřebuje vědomých bytostí ve všech sférách.

Při Doteku Posvátné Energie na dálku se dotýkám vaší duše, vnímám záři nebo bolest. Vnímám co nyní potřebujete uzřít, aby se vaše cesta mohla jasněji otevírat. U každého je to jiné a naprosto jedinečné.

Děkuji za všechny bytosti, které duše volání už neignorují, naslouchají mu a podnikají kroky k propojení se se svou podstatou, se svým posláním.

Děkuji, s láskou KAterina

Bohyně světla