Články

Energetické otisky

Při spojení muže a ženy dochází k předávání nejen genetických informací, ale především je to práce a spojení na energetických úrovních. Žena ze své podstaty přijímá energii svého muže nejen do svého pole, ale především do svého těla, do své pánve. Energetická centra v pánvi se otevírají nebo uzavírají dle prožitků, buněčné paměti a otevřenosti srdce k muži. Pánev ženy se stává jakousi čističkou pro mužův energetický nepořádek.

Tento proces se děje po generace, po staletí. Když se podíváme do historie, nevím o době, kdy by byla naprostá rovnoprávnost mezi ženou a mužem. A teď nemám na myslí právo volit. Jde o to, že se vždy jedno pohlaví povyšovalo nad druhé. Po dlouhá staletí byly ženy, zjednodušeně řečeno, pod muži. V dnešní době se ženy snaží mužům vyrovnat, jen ne úplně šťastnou formou. Jdou do mužské energie a potlačují svou ženskost, ženství a jsou odpojeny od své pánve, od zdroje své moudrosti a přirozené síly. A ani není divu, že nyní se to takto odehrává. Vědí vůbec ženy, že by měly o svou pánev nějak pečovat? Vědí, že sexuálním stykem do sebe přijímají mužskou energii, s kterou si nevědí rady? Vědí ženy, že by svou pánev měly energeticky očišťovat? VŮBEC!

Tato témata, tuším, že byla pečlivě skryta, aby nedošlo k nastolení rovnováhy, byla zapomenuta, aby se lidstvo stalo jen nástrojem mysli a svých pudů a bylo snadno ovladatelné.

Díky tomuto energetickému otisku dochází k oddělení ženy od ženství. Bylo to učiněno z i důvodu ochrany sebe, kdy ženy přestaly ovládat techniky očisty a s energií si nevěděly rady. Toto oddělení a zanášení pánve je příčinou nejen pokřivení dnešního pojetí sexu, ale také že jsou ženy více v mužské energii, že mají ženy veliké problémy nejen se sexualitou, nemocemi yoni a pánve, ale také toto oddělení souvisí s oddělením od své síly, sebevědomí, sebehodnoty a uviděním sebe, jakožto ženy v plné své kráse.

Tento proces, který se odehrává již po generace, je zakořeněn v našem DNA. Neseme si ho jako lidstvo a i jsme přijali, jako lidstvo, že je to takto v pořádku, že i tohle patří k evoluci. Dělali to takhle naši předci, budeme to dělat takto nadále. Zde je ten omyl, zde je ta degradace lidské rasy. Místo kultivování sebe jsme přijali, že s tím vlastně nelze nic dělat, že to tak prostě je, protože historie, zkušenosti atd.

Pokud vám tyto informace rezonují a máte pocit, že je třeba s tím (se sebou) něco udělat, už není potřeba hledat, kde, kdo, co, kdy, jak nebo proč. Zde stačí se jen rozhodnout nenést tento otisk s sebou dál. Vědomě se propojit s celým svým tělem a až na dřeň procítit, že jste žena, že vaše pánev energie přirozeně kultivuje a nezanáší se, že oddělení neexistuje, jste propojená a celistvá bytost. Přestaňte věřit svým letitým vzorcům, že je s vámi něco v nepořádku a propusťte je. Nevěřte ani tomu, že je to moc těžké nebo naopak moc lehké, aby to fungovalo. Laďte se na své tělo, na své srdce a na lásku, kterou v sobě k sobě máte.

Rozhodněte se pro cokoliv, co je v souladu s vaším srdcem, s láskou.

K.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *