Články

Naplnění

Jakoby se naše tělo, duše, celá naše bytost skládala z nádob s určitými tématy, činnostmi a aktivitami, které postupně naplňujeme. Ty věci, které děláme, milujeme, jsme jimi naprosto okouzlení a i díky nim poznáváme sami sebe. Žasneme sami nad sebou, že to dokážeme, že jsme ani netušili, co se v nás vše skrývá a díky těmto činnostem tyto schované kvality odkrýváme. Přináší nám radost a naplňujeme svoje nádoby. Někdy přijde i podnět zvenčí, který nám chce naznačit, někdy dost tvrdě, že tohle, co děláme, není pro nás. Možná také začnou přicházet jistá znamení, že už se vaše nádoba chýlí k naplnění. Ale vy stále lpíte na tom, že tohle, co děláte, co konáte je to pravé, to co vás naplňuje, to kde se cítíte šťastní a třeba si ani nedokážete představit dělat něco jiného.

Jenže pak přijde okamžik a vy cítíte, že se tato nádoba naplnila a vy již nemůžete dělat, to co jste si vysnili. Už nemůžete pokračovat dál v tomto vztahu. Tato „spolupráce“ vám již nic nového nepřinese a vy víte, že musíte jít dál. A třeba ani nevíte, co bude dál, může přicházet velká frustrace, bolest, probrodíte se temnou řekou, svými temnými zákoutími až do bodu, kdy to všechno jste schopni pustit a odevzdat se do proudu důvěry.

Každým vztahem, každou naší činností, žitím, poznáváme sebe. Jdeme stále do větších hloubek. Naplňujeme nádoby poznání o sobě a tím se nám rozkrývá posvátná moudrost vesmíru. Už se nepotřebujeme nijak více definovat, odlišovat. Veškeré potřeby ega jsou ztlumeny a vy cítíte hlas, vibraci, vaší duše. Jste naplnění láskou a radostí. A vy jen JSTE.
Jen vy víte, co máte nyní dělat, co tvořit, činit nebo co ukončit a jít dál. Jen vy víte, jaká cesta je pro vás ta nejlepší nebo nejpřínosnější. A někdy to není cesta nejjednodušší. Ale vy víte, že je pro vás ta pravá.
Ne vždy, co chceme, potřebujeme a ne vždy, co potřebujeme, chceme.

Krásné dny, Katka

P.S.: Pokud jste teď ve fázi, kdy nevíte kudy kam a cítíte, že už si s tím sami neporadíte, napište. Skrze harmonizaci a vhled, vám může přijít odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *