Články

Přijetí

Nikdy se neposuneš dál, když se nenecháš prostoupit vděčností za to co máš teď. Můžeš na sobě makat, jak chceš, ale když nebudeš vděčný za ty poklady, které teď z jisté své pozice vnímáš jako odpad, bolest, která tě ničí, neúspěch, prohru nebo spiknutí všehomíra.. nepochopil jsi… Pokud stále budeš hledat řešení, jak z této situace ven, budeš jen odbíhat od vděčnosti za všechny tyto dary.

Vše je jedním celkem. Jakou pozornost, lásku a vděk prožíváš, když se ti děje něco krásného, hezkého, když se ti děje to, co sis přál? A jaký vděk prožíváš, když se ti děje opak? Když dny nejsou úplně růžový, když si jdeš na výlet na své dno vytahat kostlivce. Tohle je obrovská práce, kterou děláš nejen pro sebe, ale také pro lidstvo a celou planetu. Oceň se za to! Tohle nepříjemný, co chceš, aby rychle skončilo, je ta část potřebující přijetí, lásku a tvé světlo. Je to oblast, kde na tebe čeká veliká odměna. Jedině s touto svou částí se staneš celistvým, jedině s touto svou části dosáhneš harmonie, po které tak toužíš, jedině s touto tvou částí se plně propojíš s vesmírem, zdrojem.
Proto nechej se prostoupit vděčností i v tyto nelehké dny, buď sám se sebou, buď se svým dnem, buď se svojí temnotou a prociťuj lásku tak, jako když máš dny prostoupeny světlem a záříš.

Vím, není to jednoduché a vyžaduje to od tebe jistou dávku vytrvalosti, schovívavosti a laskavosti, ale jen takto pochopíš, jak je důležité v životě neoddělovat a nepřikládat vyšší váhu jednomu nebo druhému. Představ si, že máš dvě děti, které jsou každé jiné, rozdílné. Jedno je hodné, milé, miluje zvířata, přírodu, a to druhé zlobí. Je vzteklé a vždy udělá opak toho co chceš. Koho budeš víc milovat a dávat mu pozornost? A kdo tu pozornost, péči a lásku potřebuje víc?
Máš vše, co teď potřebuješ pro to, abys mohl tvořit svůj šťastný a radostný život.

Nechť daří se ti odhalit tajemství vnitřní rovnováhy a harmonie,
vděčností a láskou nech prostoupit svou bytost, jenž klíč ke zdroji ti odkryje.
S láskou, Kateřina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *