Dotek Posvátné Energie

Skrze mé tělo přivádím na Zemi energie, které harmonizují vše kolem sebe. Protože jsou naprosto univerzální a velmi moudré, nejraději s nimi pracuji při dotycích, kdy proudí mým tělem do těla další bytosti. Pracují nejen s tělem fyzickým, ale také s těly jemnohmotnými. Přivádějí do těl ryzí, čistou vibraci, která překóduje deformované vzorce, díky nimž jsme nemocní fyzicky či duševně. Já a mé tělo jsme pouze propojovateli. Energie si řídí vše sama, i to, kam přiložím ruce, jak dýchám nebo co je nyní potřeba pročistit.

Je velmi důležité, abychom se odevzdali důvěře v proces a neovlivňovali tok energie myšlenkami. Myšlenky nejen že energii mohou pozastavit, ale celý proces zabrzdit a ukončit. Proto je vhodné soustředit se na své tělo, pozorovat co se v něm odehrává a “vypnout hlavu”. Pokud se mysl ozve, stačí si to jen uvědomit a zase se přepnout do sledovacího módu.

Poznala jsem několik úrovní dotyků. Mohou být relaxační, léčivé, harmonizační nebo plně transformační. To jaké jsou, záleží na každém jedinci, co jeho tělo a duše potřebuje a na co je připraven. I “dávkování” energie je jedinečné, proto nemohu předem říci, co a jak budete cítit nebo prožívat. Souhrnně bych ale řekla, že se jedná do jisté míry o rekalibraci, na kterou je bytost připravena. Energie startuje léčení tam, kde je to právě zapotřebí, i když Vaše mysl má pocit, že je třeba ladit zcela něco jiného.

Dotek Posvátné Energie vám může zprostředkovat nepopsatelné pocity blaženosti, naladit Vás na Vaše Vyšší Já nebo na komunikaci s jemnohmotnými bytostmi. Nemusíte ale pociťovat žádné nadpozemské vjemy a i tak se toho ve vašem těle děje mnoho. Vše je v pořádku a každý jsme jedinečný, to je důležité si uvědomit.

Naše setkání probíhá cca 2 hodiny pozemského času. Nejdříve si budeme povídat, naladíme se na sebe a poté se odebereme do místnosti, kde budou probíhat samotné dotyky. Volím zcela intuitivně “pomocníky”. Ráda používám při dotycích podporu karet nebo mých obrázků, minerálů, vykuřovadel, kvalitních olejů a esencí. Někdy je potřeba podpory mým hlasem, dechem nebo tónem.

Po skončení mé práce, můžete ještě chvíli ležet a nechávat doznívat vše, co jste v uplynulém čase prožili a procítili. Při léčení mi mohou chodit informace, které Vám mám sdělit a záleží na Vás, zda je budete chtít vědět již v tento čas nebo Vám je napíši později do zprávy či emailu. I mně docházejí souvislosti s určitým časovým odstupem, takže uvítám, když Vám budu moci napsat později. Je také možné, že nebude třeba sdělit nic a to je také v pořádku.

Na setkání je třeba přijít v bdělém stavu, NE pod vlivem psychoaktivních látek, drog nebo alkoholu. Pravidelné užívání psychofarmak není kontraindikaci, ale potřebuji tuto skutečnost vědět.

Pokud se z nějakých důvodů nemůžeme setkat fyzicky, můžeme se propojit i na dálku, kdy probíhají dotyky na jemnohmotných úrovních.

Postupně budu přidávat více informací o energiích, léčení a dalších tématech do sekce blog.