O Doteku Posvátné Energie

Dotek Posvátné Energie- jiný rozměr relaxace

Může se zdát, že tato technika, s kterou pracuji je pro někoho MOC spirituální nebo moc “ezo”. V tomto článku, bych se s vámi ráda podělila o to, co se děje s tělem a v těle každého člověka, aniž by musel být nutně nějak věřící či duchovně osvícený.

Pojďme se podívat na to, jak žijeme svůj běžný den. Většina z nás má nějakou práci. Může to být zaměstnání nebo péče o rodinné příslušníky. Tyto dennodenní situace mohou přinášet radosti, ale ve většině případů jsou pro nás a naše tělo stresové. Už jen ranní budíček. Tělo a mysl potřebují na regeneraci určitou dobu. V mnohých případech jim tuto dobu nedopřáváme a pokud ano, tak je to jen občas. Nedej Bože, když budík neslyšíme a zaspíme, to je stres jak hrom na světě. Všechno ve shonu. Záchod, koupelna, když je ještě nějaká ta minutka tak i kafe nebo něco k snědku, jakože snídaně. A takto naspeedovaní, pod vlivem stresových hormonů valíme do práce. Tam buď přijedeme v čas a je vše ok nebo ne a šup tam s náloží od šéfa nebo kolegů…..A náš milý stresíček je zhmotněn….je personifikován….jsme to MY….A takto bych mohla pokračovat až do večera kdy uhonění z práce, z nákupů jdeme třeba ještě vařit, dělat s dětmi úkoly a do postele se dostáváme zase až někdy někdy….A takhle to pokračuje více či méně každý den, sedm dní v týdnu….Měsíce…Roky….Občas to proložíme dovčou, sexem z nutnosti...”Ty jo, miláčku, my už jsme se dva měsíce ani nepomilovali?!?!?!No jo, ale já jsem vyřízenej….Nenecháme to na víkend?”..sportem, cvičením, alkoholem, drogami…. V těle se vesele ukládají veškeré škodliviny, které díky stresu vznikají, protože tělo je samo nedokáže bezezbytku vyloučit, takže se ukládají v těle, ve svalech, orgánech….A po čase nás začne tělo zlobit nebo už zlobí, ale my musíme pracovat, abychom uživili rodinu a měli prostředky pro všechno co potřebujeme nebo si myslíme, že potřebujeme. Neumíme relaxovat, neumíme odpočívat, neumíme být sami se sebou….Nebo jsme to prostě jenom zapomněli. Zapomněli jsme mít radost ze života a užívat si maličkostí. “Zlato, podívej jaká je venku nádherná duha! Jdi se vysrat s nějakou duhou, nevidíš že uklízím?!”

Pokud se v tomto textu trošičku vidíte a toužíte po uvolnění, po hluboké relaxaci, může být pro vás Dotek Posvátné Energie to pravé. Díky Doteku a jeho schopnosti uvolnění mysli i jejího vypnutí, se může vaše tělo za velmi krátkou dobu rychle zregenerovat. Pracuje nejen v rovině energetické, ale i v rovině tělesné, kdy pracuje s body, drahami, svaly a šlachami, do kterých se ukládá napětí a pak se můžete cítit jako ve svěráku. V těle dochází k uvolnění a znovurozproudění živoucí energie, která díky napětí a stažení volně proudit nemohla. Tento stav stažení vám ubírá energii a více vnímáte starosti než- li radosti. Díky relaxaci můžete zpomalit vaše tempo a vidět krásy kolem sebe a taky můžete s větším klidem a energií zvládat každodenní zápřah.

Dotek Posvátné Energie je tu prostě pro všechny, kteří se pro něj rozhodnou bez ohledu na to zda jsou tak či onak zaměření. A to je na něm úžasné.

Přeji vám krásné jarní dny!

Kateřina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *