O Doteku Posvátné Energie

Dotek Posvátné Energie, Setkání Duší, Aktivační esence, Aktivační a vysokovibrační obrazy, Krystalové bytosti

Toto jsou služby, které aktuálně nabízím. Od začátku mé veřejné tvorby se mnohé změnilo a proměnilo. I já. Bez toho by to samozřejmě nešlo. A mění se to stále, stále přicházejí nové upgrady, kdy ještě více komplexněji se dá pečovat o klienta a bytosti ke mně příchozí.

Setkání duší je práce na dálku. Je to tedy načtení toho, co je třeba uvidět právě teď, z pole klienta.

Dotek Posvátné Energie je práce především na fyzické úrovní, kdy jsou odblokovány v těle překážky bránící v toku životodárné energie, nebo kdy je potřeba setkání se s Božskou esencí v její rizosti.

Aktivační esence nesou potenciál, nejenom samotných esencí, z kterých jsou vytvořeny, ale jejich kombinace vás dokáže pozvednou zase z jiné do jiné úrovně vašeho bytí.

Aktivační a vysokovibrační obrazy jsou prostředníky, kde se ukotvuje posvátná energie a díky jejich kompozici, tématu a kódům působí na prostor i lidi, které si přivolají.

Krystalové bytosti, bytosti z minerální říše, jsou další pomocníci, které pro vás vybírám a načítám jejich vzkaz pro toho, ke komu mají přijít.

A teď, když si to shrneme a všechny tyto jednotlivé části poskládáme do jednoho celku, vznikne naprosto nová úroveň práce, s naprosto jedinečným přesahem a uchopením komplexnosti a jedinečnosti každé bytosti. Mám z tohoto propojení obrovskou radost.

Brzy s vámi budu sdílet další střípek z novinek, které se teď dějí.