O Doteku Posvátné Energie

Pro koho je Dotek Posvátné Energie?

Je pro všechny, kteří ho cítí a kterým tato péče rezonuje. Pokud se řídíte Vašim srdcem a vnímáte, že je to TO ONO, co je teď na řadě a co Vám teď pomůže na Vaší cestě, jste tu naprosto správně.

Mnoho z nás, prochází v této době velikou transformací. Nejenom, že se toho mnoho děje s naší planetou, ale my tyto změny můžeme cítit na vlastní kůži. Děje se toho mnoho nejenom v našem vnitřním světě, odpadávají různá dogmata a přesvědčení, boří se svět jistot, ale i ten vnější svět nezůstává bez “poskvrny”. Dějí se změny v osobním životě, rozpadají se dlouholeté vztahy, dějí se i změny v zaměstnání a nebo odchází mnoho našich bližních na druhý břeh. Před touto transformací není úniku. A je to dobře.

Co děláme, když si nevíme rady? Začneme hledat pomoc. Čteme knihy, inspirativní blogy, jezdíme na semináře nebo “jen” hledáme odpovědi v sobě (do této fáze stejně jednou dospějeme všichni). Snažíme se pochopit a porozumět sami sobě, snažíme se přijmout vše, co se nám děje a převzít zodpovědnost za svůj život, abychom se mohli stát tvůrci a vyjít z role oběti. To je cílem nás všech. Být vědomím tvůrcem, žít v harmonii se sebou i okolním světem a žít v radosti. Díky podporovatelům ve vnějším světě si to můžeme mnohdy ulehčit, uvědomit nebo prožít.

A právě Dotek Posvátné Energie je úžasnou podporou při růstu a sebepoznání. Propojí vás s tělem fyzickým i jemnohmotným, odstraní překážky, které brání v proudění životodárné energie a obnoví napojení s ní. Osobám vnímavějším mohou při Dotycích přicházet vize nebo se připomenou vzpomínky, které je potřeba přijmout a nechat odejít. Prožitků je nespočet, jaký bude ten váš, už záleží na vaší jedinečnosti.

Těším se na vás, Kateřina

1 thought on “Pro koho je Dotek Posvátné Energie?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *