Obrazy- prodej

Na této stránce najdete obrazy, které jsou aktuálně k dispozici.

Bohyně světla
Velikost rámu 52,5 x 72,5 cm
Hodnota 80 000Kč
Přiletěla k nám Bohyně světla- Sova, aby nám sdělila svá poselství.
Ač se zdá zvláštní, že světlo přináší sova, která je symbolem noci, přináší nám to, co je pro nás v noci neviditelné a tím je právě světlo. Můžeme se zde zabývat kontrasty jako je světlo a tma, jenže jedno by nebylo bez druhého. Je to stále jedna a táž mince. Proto přiletěla, aby nám připomněla kdo jsme. Aby vyzvedla z hlubin zapomnění pravou podstatu našeho bytí a posvítila nám na zákoutí, která propadla do hlubokého nevědomí. 
Ukazuje nám, že pokud nevidíme hned vše nejzářivěji a nejlépe, stačí jen změnit úhel pohledu a hned se může vše rozzářit.
Je spojením dvou světů. Je mostem z nevědomí do vědomí. Je úžasným průvodcem do jednoty.
Mohla bych o této úžasné bytosti, psát mnoho slov, ale ty nedokáží pojmout velikost jejího dosahu a rozsahu.
Hadí síla
Rozměr rámu 39x 32cm
Hodnota 9 500Kč
Tento Obraz vznikal se záměrem vnitřní jednoty a probuzení.
Dvojitý krystal, který symbolizuje dvojče, tantrickou dvojici, který je v obtékání dvou hadů. Obraz se skládal postupně, ale toto zadání zůstalo. 
Hadi znázorňují probuzení kundalinní energie a tvarem připomínají šroubovici DNA. U jejich otevřených tlam září zdroj, který vystupuje z jakéhosi dýmu či mlhy, který jde hadům z jejich tlam.
Symbolika tohoto obrazu je celkem jasná, ale pro každého může býti trochu odlišná.
Probuď svou sílu a vyjdi z mlhy zapomnění.
Nehledej už venku to, co se skrývá uvnitř. 
Obrať svůj zrak do sebe a zde hledej poklady, které ukrývá tvé nitro.
Vnější svět je pouhou projekcí, iluzí, snem.
Lásku nenajdeš venku, potřeby neukojíš venku, to vše je jen a jen v tobě samém.
Příchozí
Rozměr 50 x 70 cm
Obraz inspirován Peruánským artefaktem.
Hodnota obrazu 65 000 Kč
Drazí lidé a obyvatelé planety Terra,
Přicházím s pradávnou tvůrčí energií erra, která byla přítomna při vzniku této planety. Nyní je ten čas, kdy jste schopni přijmout ji v plném svém rozsahu.
Je to už dávno, kdy jsme zde tvořili a zhmotnovaly vize a jak vy říkáte, Nebe na zemi. Byl to opravdový ráj, kdy se zde protkávaly všemožné civilizace, všemožné druhy včetně mé rasy. Ta pochází z oblasti Galaktického slunce, z oblasti zrození všeho z oblasti zdroje, kam jsme se museli stáhnout a přestat být s vámi v kontaktu. Zhrubli jste a nakaženi reptyliánskou infekcí moci a strachu jste začali chtít víc a víc…ale už ne pro dobro všech, ale pro své vlastní vrtochy a touhy. Mělo to tak být. Měli jste si projít generacemi, kdy jste pocítili bídu, hlad, války, mor, abyste se zase obrátili ke slunci, ke zdroji. Až v těchto chvílích jsme mohli my přijít. Díky artefaktům, kde jsme nejenom my vyobrazeni, jste si nás mohli připomínat, ale právě ta infekce, vám říkala že je to podvrh. Když se k vám přibližovali jiné bytosti, které zde nechávali svá poselství, nevěřili jste a dělali z toho různé konspirace. Už konečně uvěřte!!! My jsme vaši spojenci pro uzdravení infekce celého vašeho lidstva. Bylo potřeba aby se určitá část z vás obrátila ke zdroji, pozvedla hlavu a začala se s námi propojovat. To nás přivolalo a my mohli opět přijít mezi vás. Tato práce je na úrovni energií a vibrací, které můžete ucítit přes svá těla. Vaše doba temnoty se rozzářila.
Je zde už mnoho bytostí, které pracují s dalšími hvězdnými pracovníky. Vy si říkáte pracovníci světla, ale podle nás jste pracovníci zdroje. Skrze vás jde hlas, který je potřeba slyšet, skrze vás jdou činy, které je potřeba vidět.
Vím, že ještě máte mnoho strachů, a to nejenom z toho neznámého, ale především z toho, co jste si již prožili a nebylo to příjemné… Ale co to s vámi udělalo? Jděte dál, mluvte a konejte, ať je váš hlas slyšet co nejdál.
Přicházím s obnovou. A to na všech vašich úrovních. Naučím vás, jak tvořit hmotu, jak čistit vaše prostředí nejen od zamoření, ale také od myšlenek. Najděte si své bratry, své sestry, spojence, kteří mají srdce otevřené, na stejné frekvenci. Díky tomu se frekvence znásobí a může docházet k zázrakům, které jste ještě neviděli, ale víte, že se stát mohou.
Pro každého z vás mám iformace, které jsou jen pro vás. Proto, spojte se se mnou a naslůouchejte, hlasu, který uslyšíte, který proudí skrze vaše srdce. Protože vaše srdce je branou zdroje.
Z daleka to nejsou všechny informace, s kterými přicházím, ale pro začátek tato slova stačí.
Příchozí Roamo Aktur Erra vyslanec zdrojové energie
👑Království nebeské👑
rozměr 50 x 70 cm
Hodnota 75 000Kč
V tomto obrazu je mnoho informací, které nelze obsáhnout slovy. Je v něm jemnost, zrození, božství, víra, důvěra, láska, vesmír, zdroj, cesta….co z něj cítíte vy, je podstatné.
Pro mě je symbolem toho, ze žít v království nebeském, nemusím až po smrti, nebo po nějakém velkém AŽ, ale to království můžu žít TADY A TEĎ, v této realitě, v tento okamžik.
Scarabeus
Rozměr 50x65cm
Hodnota 43 000Kč
Sempre Vivo – Věčně živý
Tento obraz vzniknul v době, kdy odešel na věčnost Vladimír Kafka. Jeho smrt mě až nečekaně zasáhla. V noci po této události ke mě přiletěl skarabeus a chtěl být mnou vyobrazen. 
Jak možná víte, skarabeus je symbolem reinkarnace a přikládal se za dob Egypta na srdce zemřelých.
Pro mě je to symbol věčného života, protože odchod z hmotného světa- smrt, je jen pokračování duše. Nic nekončí. Jen z našeho těla se stane prach a z toho prachu zase vzejde nový život. 
Skarabeus vznikl, abychom pochopili smrt, jako součást našeho života. Abychom nechali jít a zemřít vše, co s námi neladí. A abychom se otevřeli naší duši a Božství, které námi proudí.
Božská esence
rozměr 40x 40 cm
Hodnota 15 000Kč
Jen kapka stači….
Z nebe prišla, aby prozářila tvé tělo i duši.
Z nebe padá a nese s sebou světlo a lásku.
Je vyslancem a poslem. Je propojením. Je tím, kým jsi ty. Je rezonancí.
Z nebe padá, aby ti ukázala, kým opravdu jsi a abys sama uviděla,kdo už nejsi. Co je jen maska, jen hra, role, kterou jsi přijala, abys přežila, ale teď tě omezuje a ničí.
Odlož to, co už není tvé, odlož to, co s tebou nerezonuje a přijmi Dar. Dar Božství, který se projevuje skrze naše bytí.
Křišťál, mechovy achat.
TABULE PŘÁNÍ
Hodnota 5 500Kč
Velikost cca 26x72cm
Tato tabule vznikla pro podporu přání a záměru. Může se na ni psát křídou, nalepit papír nebo lepici listecky….dat si na ni vše,co chcete zhmotnit, co je pro vaší cestu teď potřebné nebo co si chcete denně připomínat. Na co se chcete zaměřovat a co chcete vyzivovat. Díky krystalům(křišťál, ametyst, křišťálová drůza a růženíny) se tyto vaše přání a záměry podpoří jejich vibracemi. Vše je propojeno zlatym paprskem a #vesicapiscis . Tato kombinace vase zamery a přání ladí do posvátné harmonie a zároveň vyrovnává vaše vnitřní polarit.
Tabule sama o sobě krásně funguje jako zářič a harmonizér. Avšak jeji využití je mnohostranné. Lze například využít pro tvorbu #crystalgrid kde lze opět pracovat s vaším záměrem, přáním nebo pro kolektivní úroveň, tak jako je tomu na fotkách, kdy zadání bylo- uvedení do harmonie vnitřní polarity. Energie to byla úžasná a díky ní vznikají další a další projekty.
Fibonacciho spirala
✨zlaty řez✨
Rozměr 50 x 34,7 cm
Hodnota 23 580 Kč
Vse je v dokonale harmonii a rovnovaze. Vylad se do sveho stredu, myslenky odevzdej, nechej je ve vedlejsim pokoji a slad se se svym srdcem, ktere je propojene se zemi, sluncem i s celym vesmirem.
Procit celou svoji bytosti velikost tveho srdce, ktere je nekonecne a prijmi do sveho pole lasku, ktera k tobe proudi z galaktickeho slunce, abys mohl rozzarit sebe i svuj prostor. Kazdym tvym krokem v teto realite rozzaris pudu po ktere kracis, prostor v kterem se pohybujes a bytosti s kterymi prichazis do kontaktu. Jsi svetlo, jsi laska. ✨💜
Smaragdove slunce
Rozměr 30 x 40 cm
Hodnota 8 500Kč
Smaragdove slunce reprezentuje nase domovske planety, tam kde nam bije srdce, tam kde citime propojeni a hlavne to ze TAM je TADY.
Pohled na sve zarici srdce, ktere je soucasti systemu planety zeme, je soucasti systemu galaxie i celeho vesmiru. Neoddeluj jedno od druheho, neoddeluj sebe od celku. Poznavej vsechny sve casti abys mohla lepe pochopit fungovani celku,ale uz se neoddeluj. Jsi stejne tak dobro, jako zlo, jsi stejne tak svetlo jako temnota. Uzri a prijmi sve polarity v rovnovaze a v jedinecnosti celku.
Jak nahore tak dole, jak dole tak nahore stejne tak jak uvnitr tak vne a jak vne tak uvnitr.
Budte radostí,budte láskou. Naplnte se mym svetlem, pro svetlete kazdou svou bunku,aby se mohla uzdravit do te nejrizejsi, nejlepsi podoby a verze sebe sama.
Prijmete svou temnotu, protoze v temnote se tvori a zacina zivot a nejim popiranim, popirate nejen sebe, ale take život sám.
Prozivejte svuj zivot, jak nejlepe dokazete a prijmete jeho i svou nedinecnost. Kdybyste vedeli, kolik bytostí je s vami v napojeni,jen cekaji az si dovolite uverit a otevřít svuj kanal. Kdybyste vedeli, kolik bytosti vas miluje a ceka az se zacnete take milovat. Pak uz se nebudete citi sami, ani oddeleni a nemilovani.
Otevřete sva srdce tak, jak to nejvice dokazete, spojte se se sebou, se svym telem, se svou minulosti, pritomnosti i budoucnosti, se svou zemi a nechte zalit vas vesmir zlatym svetlem, dechem zdroje.
Dekuji, Athelia Sole di Smeraldo