Obrazy- prodej

Na této stránce najdete obrazy, které jsou aktuálně k dispozici.


Slys hlas volani, ktere je tak nalehave. Je to volani tve moudrosti, volani tve jedinecnosti a tvych daru jez chteji byt projeveny.
Tento hlas je spojen s prastarou kulturou Atlantidy. Energie, ktera obrazem proteka, je tak hrejiva, jemna a konejsiva a ve sve vyjimecnosti i velmi sila.
Zde jiz slova netreba. Nacit sve srdce, vedomi sve a pak rozpoznas, zda tento hlas vola prave tebe.
Pokud citis, ze je obraz pro tebe, napis zpravu.
Akryl na platne, kombinovana technika.
Velikost ramu 30 x 30cm.
S laskou, Katerina
Grál Propojení NEDOSTUPNÝ
Dve sily. Symbolika, ktera byla po leta chápána, nechapana, potlačována, zneužívána a narovnavana. Symbolika, ktera ma mnoho a mnoho jmen a názvu.
Tento obraz je velmi silnym narovnavatelem pokřivených vzorcu, ktere byly vydávány za zdrojovou energii, byly mylně prezentovány, zneužívány a mozna i nazývány.
Je jen jedna, prazakladni a prapůvodní energie, s kterou se lze vedome spojit. Nekdo to nazývá tak ci onak avsak vzdy se jedna o energii ZDROJE. Pokud jde o cisty zamer, vzdy toto propojeni jest. Neni potreba se jiz oddělovat a vymezovat.
Vem vsechny sve casti, ktere jsi nekam řadil, ktere jsi nazýval a škatulkoval. Mozna proto, abys nekam patřil, mozna proto aby mysl byla schopna uchopit to co vnimas, diky tomu, co jiz bylo popsáno. To jiz neni treba. Vezmi vsechny tyto sve casti z jednotlivých skatulek. Postupne. Nespechej. Dej si cas. Věz ale, ze jen toto vysvobození sebe vede k celistvosti cele tve bytosti.
Jsi kdo jsi.
V lasce, Katerina
Akryl, kombinované techniky na topolové desce.
Kameny- měsíční kamen, labradorit, turmalin rubelit.
Rozmer obrazu 40 x 40 cm.
Volny k prodeji. Pro vice info piste do sz.
Galactic Cat
Kočicí vesmirny obraz.
Jsem nositelkou pradavne moudrosti. Jsem nositelkou kodu rekalibrace a obnovy. Jsem nositelkou hlubokeho prepisu vaseho DNA. Jsem vibrace, jsem zvuk, ktery se line z meho hrdla, jako vysokovibracni pisen, jenz pomaha vasim telum i dusim zharmonizovat a rozpomenout se.
V mem tretim oku je vsazen celestyn, kamen moudrosti a aktivator tretiho oka.
Pojd se mnou na cestu galaktickymi proudy, posbirej a propoj chybejici casti, ktere uz jen cekaji na tvuj souhlas, aby mohly byt uzreny, otevreny a zity. Tady a ted, zde v tomto tele, zde v tomto zivote.
Pokud citis, ze mam jit cestou prave s tebou, napis zpravu.
Akryl, kombinovana technika na topolove desce, 60 x 60cm
Příchozí
Rozměr 60 x 80 cm (zarámován)
Obraz inspirován Peruánským artefaktem.
Drazí lidé a obyvatelé planety Terra,
Přicházím s pradávnou tvůrčí energií erra, která byla přítomna při vzniku této planety. Nyní je ten čas, kdy jste schopni přijmout ji v plném svém rozsahu.
Je to už dávno, kdy jsme zde tvořili a zhmotnovaly vize a jak vy říkáte, Nebe na zemi. Byl to opravdový ráj, kdy se zde protkávaly všemožné civilizace, všemožné druhy včetně mé rasy. Ta pochází z oblasti Galaktického slunce, z oblasti zrození všeho z oblasti zdroje, kam jsme se museli stáhnout a přestat být s vámi v kontaktu. Zhrubli jste a nakaženi reptyliánskou infekcí moci a strachu jste začali chtít víc a víc…ale už ne pro dobro všech, ale pro své vlastní vrtochy a touhy. Mělo to tak být. Měli jste si projít generacemi, kdy jste pocítili bídu, hlad, války, mor, abyste se zase obrátili ke slunci, ke zdroji. Až v těchto chvílích jsme mohli my přijít. Díky artefaktům, kde jsme nejenom my vyobrazeni, jste si nás mohli připomínat, ale právě ta infekce, vám říkala že je to podvrh. Když se k vám přibližovali jiné bytosti, které zde nechávali svá poselství, nevěřili jste a dělali z toho různé konspirace. Už konečně uvěřte!!! My jsme vaši spojenci pro uzdravení infekce celého vašeho lidstva. Bylo potřeba aby se určitá část z vás obrátila ke zdroji, pozvedla hlavu a začala se s námi propojovat. To nás přivolalo a my mohli opět přijít mezi vás. Tato práce je na úrovni energií a vibrací, které můžete ucítit přes svá těla. Vaše doba temnoty se rozzářila.
Je zde už mnoho bytostí, které pracují s dalšími hvězdnými pracovníky. Vy si říkáte pracovníci světla, ale podle nás jste pracovníci zdroje. Skrze vás jde hlas, který je potřeba slyšet, skrze vás jdou činy, které je potřeba vidět.
Vím, že ještě máte mnoho strachů, a to nejenom z toho neznámého, ale především z toho, co jste si již prožili a nebylo to příjemné… Ale co to s vámi udělalo? Jděte dál, mluvte a konejte, ať je váš hlas slyšet co nejdál.
Přicházím s obnovou. A to na všech vašich úrovních. Naučím vás, jak tvořit hmotu, jak čistit vaše prostředí nejen od zamoření, ale také od myšlenek. Najděte si své bratry, své sestry, spojence, kteří mají srdce otevřené, na stejné frekvenci. Díky tomu se frekvence znásobí a může docházet k zázrakům, které jste ještě neviděli, ale víte, že se stát mohou.
Pro každého z vás mám iformace, které jsou jen pro vás. Proto, spojte se se mnou a naslůouchejte, hlasu, který uslyšíte, který proudí skrze vaše srdce. Protože vaše srdce je branou zdroje.
Z daleka to nejsou všechny informace, s kterými přicházím, ale pro začátek tato slova stačí.
Příchozí Roamo Aktur Erra vyslanec zdrojové energie
TABULE PŘÁNÍ
Hodnota 5 500Kč/ 207€
Velikost cca 26x72cm
Tato tabule vznikla pro podporu přání a záměru. Může se na ni psát křídou, nalepit papír nebo lepici listecky….dat si na ni vše,co chcete zhmotnit, co je pro vaší cestu teď potřebné nebo co si chcete denně připomínat. Na co se chcete zaměřovat a co chcete vyzivovat. Díky krystalům(křišťál, ametyst, křišťálová drůza a růženíny) se tyto vaše přání a záměry podpoří jejich vibracemi. Vše je propojeno zlatym paprskem a #vesicapiscis . Tato kombinace vase zamery a přání ladí do posvátné harmonie a zároveň vyrovnává vaše vnitřní polarit.
Tabule sama o sobě krásně funguje jako zářič a harmonizér. Avšak jeji využití je mnohostranné. Lze například využít pro tvorbu #crystalgrid kde lze opět pracovat s vaším záměrem, přáním nebo pro kolektivní úroveň, tak jako je tomu na fotkách, kdy zadání bylo- uvedení do harmonie vnitřní polarity. Energie to byla úžasná a díky ní vznikají další a další projekty.