Obrazy

Vysokovibrační obrazy, jsou tvořené v napojení na pradávnou moudrost a energie, které chtějí být ukotveny v dnešní realitě. Jsou to průvodci, kteří zprostředkovávají svému majiteli průnik do jeho nitra a pomáhají přenastavit to, co už neslouží ke konstruktivním účelům a z těchto vzorců se staly destruktivní a dobrému nesloužící zvyky.

Pracují v takových úrovních a hloubkách, že může docházet ve tvém životě k naprosté revoluci, ale na druhou stranu, jsou ti obrovskou oporou, když už nevíš, jak dál nebo na koho se obrátit. Pracují s propojením s Božskou esencí tvé duše. Kódy, které jsou zaznamenány v některých obrazech, pracují na rekalibraci jenohmotných a posléze i hmotných těl.

Většina obrazů mě doprovázela na mé životní cestě. Díky nim, jsem si témata, pro která byly vytvořeny, mohla na vlastní kůži projít a prožít. Proto vím, jak každý z nich pracuje. A že jsou velmi pečliví.

Jsou to podporovatelé, průvodci, ale i učitelé, kteří přinášejí do vašich duší přesně to, co je třeba.

” Jak psáno jest, tak dáno jest. Pro podporu tvou a zvýšení vibrací, je třeba učinit kroky, které tě povedou k Božské esenci ve tvém nitru.”

Harmonie, láska, soucit, důvěra, radost.

Bohyně světla
Velikost rámu 52,5 x 72,5 cm
MÁ MAJITELE
Přiletěla k nám Bohyně světla- Sova, aby nám sdělila svá poselství.
Ač se zdá zvláštní, že světlo přináší sova, která je symbolem noci, přináší nám to, co je pro nás v noci neviditelné a tím je právě světlo. Můžeme se zde zabývat kontrasty jako je světlo a tma, jenže jedno by nebylo bez druhého. Je to stále jedna a táž mince. Proto přiletěla, aby nám připomněla kdo jsme. Aby vyzvedla z hlubin zapomnění pravou podstatu našeho bytí a posvítila nám na zákoutí, která propadla do hlubokého nevědomí. 
Ukazuje nám, že pokud nevidíme hned vše nejzářivěji a nejlépe, stačí jen změnit úhel pohledu a hned se může vše rozzářit.
Je spojením dvou světů. Je mostem z nevědomí do vědomí. Je úžasným průvodcem do jednoty.
Mohla bych o této úžasné bytosti, psát mnoho slov, ale ty nedokáží pojmout velikost jejího dosahu a rozsahu.
ABSOLUTNO

Kdyz vznikal tento obraz, videla jsem, ze musim na velke platno 100 x 100cm udelat zlaty stred na cernou barvu. Uz jen z tohoto pokynu jsem byla nadsena, neb jsem tusila, ze vznikne neco impozantniho, silneho a presahujiciho. A tak zacal pronikat do hmoty obraz, ktery se zprvu tvaril, jako navrat ke Zdroji (i nyni nese tuto esenci). S mensimi i vetsimi pauzami se tvoril pres rok. Jeho dokonceni se datuje k cervenci tohoto roku.
Temat, ktere nese, je mnoho, kazdy necht si naciti to sve. Zasadni jsou ale temata rekalibrace DNA, napojeni na Zdrojovou esenci, na moudrost Galaktickeho slunce a na informacni pole Zdroje, Jsoucna. Je to portal k vsem temto tematum, je to nositel Noveho vedomi, ktere v tento cas velmi silne oziva v kazdem z nas.
“Uz nebud pod zavojem zapomneni, pod havem strachu a utrpeni.
Vyjdi ven s hlavou vztycenou k nebesum, kde uzris me a uzris sebe. Ja jsem ty a ty jsi ja. Jsme Jedno. V ucte a harmonii k sobe samemu. Tve lidstvi ti prinasi zkusenost soucitu a to je ten dar, ktery predavas dal do informacniho pole odkud mohou cerpat tvoji blizni. Bud laskavy k sobe, jako ja jsem laskavy k tobe. Kdo se tu tresta jsi jen ty sam. Ja cekam na tebe, az se rozhodnes byt svetlem. Nic vic. Nic min.”
Toto je jeden z nejsilnejsich obrazu, ktere jsem kdy tvorila. Je zde i zaznamenan vyboj, ktery nese rekalibraci naseho DNA na 12ti vlaknove. Tyto vyboje, jak jsem se pozdeji dozvedela, se dely na nasem slunci roku 2012 a tento rok 2020.
Obraz je tvoren kombinovanou technikou, zlaceni, akryl a krystaly (titan aura, aqua aura) na platne 100 x 100cm.
Zadáno.
👑Království nebeské👑
rozměr 50 x 70 cm
MÁ MAJITELE
V tomto obrazu je mnoho informací, které nelze obsáhnout slovy. Je v něm jemnost, zrození, božství, víra, důvěra, láska, vesmír, zdroj, cesta….co z něj cítíte vy, je podstatné.
Pro mě je symbolem toho, ze žít v království nebeském, nemusím až po smrti, nebo po nějakém velkém AŽ, ale to království můžu žít TADY A TEĎ, v této realitě, v tento okamžik.
Žiji své sny
Rozměr 50 x 70 cm (již zarámován)
Akvarel
MÁ MAJITELE

Tento obraz vznikal celkem neplánovaně. Na začátku mám vždy nějakou představu a ta se postupně skládá a přeměňuje, jak postupuji v tvorbě.
Na začátku byly symboly, které se skládaly ve Fibonacciho posloupnosti. Pak vznikla mandala a já už věděla, kam tento obraz bude směřovat. Ukázal se mi lapač snů, kdy jsem věděla, že mi přeci sny už nepotřebujeme nějak lapat, ale žít je! A v tom je poselství tohoto obrazu. Žít své sny.
Ještě je zajímavé, jak souvisí barvy právě se sny. Tyto perleťové barvy jsou totiž pod určitým úhlem bledé až bílé. I my tak můžeme vnímat život, který žijeme teď. Ale pozor, stačí jen změnit úhel pohledu a hned se barvy rozzáří, až vás oči přecházejí. Chápete?
My žijeme své sny, ale uvědomujeme si to, když vidíme tu bledost nebo spíše nepříjemnosti. Proto aby se nám náš život rozzářil musíme udělat nějaký krok, který nám pomůže změnit náš úhel a mi už konečně uvidíme, jak nádherný, zářivý a plný život máme. A že ty sny, které jsme si snili, žijeme.
Jsi v dokonalosti života a bytí doveden až sem, kdy uvědomit si žití snů tvých se stává tvou realitou. Sny už nejsou pouhou iluzí tvou, ale realitou tvého života. Dotkni se svého srdce, vědomí prastarého a najdi odpovědi, které potřebuješ ke snu svého žití. Odstup z pozice, kterou si tak urputně držíš a věz, že i krokem malým úhly vidění svého měníš. Jen konej a čiň ze srdce svého, jdi přes bolest, která je láskou zdroje tvého. Jdi dál a nezastavuj. Každým tvým krokem tvé srdce se otevírá a záře, kterou jsi chtěl vidět venku, vychází teď z nitra tvého, všehomíra.
Více netřeba psát, nechť každý si zvolí slova, která k němu skrze obraz přicházejí.
Děkuji.
S láskou a vděčností, Kateřina
Fibonacciho spirala
✨zlaty řez✨
Rozměr 50 x 34,7 cm
MÁ MAJITELE
Vse je v dokonale harmonii a rovnovaze. Vylad se do sveho stredu, myslenky odevzdej, nechej je ve vedlejsim pokoji a slad se se svym srdcem, ktere je propojene se zemi, sluncem i s celym vesmirem.
Procit celou svoji bytosti velikost tveho srdce, ktere je nekonecne a prijmi do sveho pole lasku, ktera k tobe proudi z galaktickeho slunce, abys mohl rozzarit sebe i svuj prostor. Kazdym tvym krokem v teto realite rozzaris pudu po ktere kracis, prostor v kterem se pohybujes a bytosti s kterymi prichazis do kontaktu. Jsi svetlo, jsi laska. ✨💜
Scarabeus
Rozměr 50x65cm
MÁ MAJITELE
Sempre Vivo – Věčně živý
Tento obraz vzniknul v době, kdy odešel na věčnost Vladimír Kafka. Jeho smrt mě až nečekaně zasáhla. V noci po této události ke mě přiletěl skarabeus a chtěl být mnou vyobrazen. 
Jak možná víte, skarabeus je symbolem reinkarnace a přikládal se za dob Egypta na srdce zemřelých.
Pro mě je to symbol věčného života, protože odchod z hmotného světa- smrt, je jen pokračování duše. Nic nekončí. Jen z našeho těla se stane prach a z toho prachu zase vzejde nový život. 
Skarabeus vznikl, abychom pochopili smrt, jako součást našeho života. Abychom nechali jít a zemřít vše, co s námi neladí. A abychom se otevřeli naší duši a Božství, které námi proudí.
Hadí síla
Rozměr rámu 39x 32cm
MÁ MAJITELE
Tento Obraz vznikal se záměrem vnitřní jednoty a probuzení.
Dvojitý krystal, který symbolizuje dvojče, tantrickou dvojici, který je v obtékání dvou hadů. Obraz se skládal postupně, ale toto zadání zůstalo. 
Hadi znázorňují probuzení kundalinní energie a tvarem připomínají šroubovici DNA. U jejich otevřených tlam září zdroj, který vystupuje z jakéhosi dýmu či mlhy, který jde hadům z jejich tlam.
Symbolika tohoto obrazu je celkem jasná, ale pro každého může býti trochu odlišná.
Probuď svou sílu a vyjdi z mlhy zapomnění.
Nehledej už venku to, co se skrývá uvnitř. 
Obrať svůj zrak do sebe a zde hledej poklady, které ukrývá tvé nitro.
Vnější svět je pouhou projekcí, iluzí, snem.
Lásku nenajdeš venku, potřeby neukojíš venku, to vše je jen a jen v tobě samém.
Auryn v rámu
34x 38cm
MÁ MAJITELE
AURYN ti dá velkou moc“, říká Caíron Átrejovi, „ale ty ji nesmíš nikdy použít. Neboť ani Dětská císařovna svou moc nikdy nevyužívá. AURYN tě bude chránit a vést, ale ty nesmíš nikdy zasáhnout, i kdybys viděl cokoliv, neboť tvůj vlastní názor od této chvíle nerozhoduje. Proto se musíš vydat na cestu beze zbraní. Musíš nechat věcem volný průběh. Všechno pro tebe musí být stejné, zlo i dobro, krása i ošklivost, hloupost i moudrost, jako je to stejné pro Dětskou císařovnu. Smíš jen hledat a ptát se, ale nesmíš soudit podle vlastního uvážení. Nikdy na to nezapomeň, Átreji!“
Tento obraz vypadá tak nevinně, ale skrývá se v něm obrovská síla a klid. Klid po kterém mnoho z nás touží. Klid, který nenalezneme venku.
Smaragdove slunce MÁ MAJITELE
Rozměr 30 x 40 cm
Smaragdove slunce reprezentuje nase domovske planety, tam kde nam bije srdce, tam kde citime propojeni a hlavne to ze TAM je TADY.
Pohled na sve zarici srdce, ktere je soucasti systemu planety zeme, je soucasti systemu galaxie i celeho vesmiru. Neoddeluj jedno od druheho, neoddeluj sebe od celku. Poznavej vsechny sve casti abys mohla lepe pochopit fungovani celku,ale uz se neoddeluj. Jsi stejne tak dobro, jako zlo, jsi stejne tak svetlo jako temnota. Uzri a prijmi sve polarity v rovnovaze a v jedinecnosti celku.
Jak nahore tak dole, jak dole tak nahore stejne tak jak uvnitr tak vne a jak vne tak uvnitr.
Budte radostí,budte láskou. Naplnte se mym svetlem, pro svetlete kazdou svou bunku,aby se mohla uzdravit do te nejrizejsi, nejlepsi podoby a verze sebe sama.
Prijmete svou temnotu, protoze v temnote se tvori a zacina zivot a nejim popiranim, popirate nejen sebe, ale take život sám.
Prozivejte svuj zivot, jak nejlepe dokazete a prijmete jeho i svou nedinecnost. Kdybyste vedeli, kolik bytostí je s vami v napojeni,jen cekaji az si dovolite uverit a otevřít svuj kanal. Kdybyste vedeli, kolik bytosti vas miluje a ceka az se zacnete take milovat. Pak uz se nebudete citi sami, ani oddeleni a nemilovani.
Otevřete sva srdce tak, jak to nejvice dokazete, spojte se se sebou, se svym telem, se svou minulosti, pritomnosti i budoucnosti, se svou zemi a nechte zalit vas vesmir zlatym svetlem, dechem zdroje.
Dekuji, Athelia Sole di Smeraldo
Božská esence
rozměr 40x 40 cm
MÁ MAJITELE
Jen kapka stači….
Z nebe prišla, aby prozářila tvé tělo i duši.
Z nebe padá a nese s sebou světlo a lásku.
Je vyslancem a poslem. Je propojením. Je tím, kým jsi ty. Je rezonancí.
Z nebe padá, aby ti ukázala, kým opravdu jsi a abys sama uviděla,kdo už nejsi. Co je jen maska, jen hra, role, kterou jsi přijala, abys přežila, ale teď tě omezuje a ničí.
Odlož to, co už není tvé, odlož to, co s tebou nerezonuje a přijmi Dar. Dar Božství, který se projevuje skrze naše bytí.
Křišťál, mechovy achat.

Léčení ženské rodové linie
40x40cm
MÁ MAJITELE
Tento obraz vznikal pomalu, postupně, prostě žádný spěch. V den, kdy jsem ho svým vnitřním zrakem spatřila, musela jsem ho vytvořit, protože jsem věděla, že to bude velké téma nejen pro mě, ale i pro mnoho žen. Téma s kterým přišel se týká ženského rodu, jeho léčení, přijetí a láskyplnému pochopení. Je tu pro ženu, která vnímá rodovou zátěž a chce tuto linii nejen uzdravit, ale především už nežít přejaté vzorce, které již neslouží svému účelu. Pro ženu, která si je vědoma toho, že jen ona může tyto vzorce přestat žít. 
Velmi mi pomohl v mém osobním životě pochopit, udělat si nadhled a změnit úhel pohledu. 
Oko Boha Ra
rozměr 20 x 20 cm
MÁ MAJITELE
Malý obrázek se série Egyptského propojení.
Symbolika je celkem jasná. V oku je asterický safír, který ještě umocňuje propojení s vědomím a podporu vnitřního zraku.
☀️Obrať svůj zrak do slunce a nalezneš sám sebe.☀️
Vrstvy
Rozměr 30 x 40cm
MÁ MAJITELE
Při sebe průzkumu člověk otevírá různé vrstvy. A čím jde hlouběji do sebe, jsou to vrstvy velmi silné někdy dosti temné. Po této zkušenosti, kdy jsem si plně zakusila, kdo je má temnota, můžu říci, že je to zas a jenom zranění, které potřebuje pozornost. NAŠI VLASTNÍ pozornost! Ne někoho zvenčí! Na to pozor! Já jsem v tomto klamu žila velmi dlouho, řekla bych, že jsem zamrzla na přelomu adolescence a nyní, když vidím své vzorce, je mi to úplně jasné.
Tento obraz vám pomůže odkrývat vrstvy, ukazovat vzorce, které jsou vpité do největších hloubek a ovlivňují váš život, aniž byste si to uvědomovali. Pomůže vám nabyté zkušenosti ukotvit a aplikovat do NOVÉHO života.
Anch, klíč k srdci
Akryl 25x 30cm
MÁ MAJITELE
Tento symbol jistě znáte ve spojení s Egyptem, faraony a léčením. Při rozpomínání na Egyptskou minulost, jsem vnímala anch, jako usměrňovač toku energie a odemykání kódů a vrstev, které byly třeba uzdravit. Na tomto obraze je ještě doplněn o kódy, které spolu s energií, s kterou byl obraz tvořen, posilují jeho účinnost a vliv na majitele. Přenastavují a rekalibrují vrstvy a vzorce, které jsou třeba pozměnit, aby mohlo být srdce plně otevřeno. Energie jsou uzpůsobeny tak, že jdou do příčin problémů a působí nejen na bytost teď, ale léčí po celé časoprostorové ose i rodinné linie. 
Obraz je vhodný pro terapeuty, pro podporu a hlubší otevření srdce klienta. Zde bych doporučila použití auraspreje, který je provázán s obrazem a je k obrazu zdarma.
Pojď do hlubin srdce svého, kde mnoho je nepoznaného, ale přitom tak známého. Rozpomeň se, kolik lásky cítit dokážeš a kolik citu šířit dokážeš. Otevři srdce své a nech se vést, proměna jenž čeká tě, je odměnou pro tebe. Mnoho životů čekal jsi, až přijde tento čas, nyní otevři své srdce a vnes do svého života jas.
Obraz z vesmíru- dostupný na dotaz.

Děkuji.

Srdečně, Kateřina.