Obrazy

Vysokovibrační obrazy, jsou tvořené v napojení na pradávnou moudrost a energie, které chtějí být ukotveny v dnešní realitě. Jsou to průvodci, kteří zprostředkovávají svému majiteli průnik do jeho nitra a pomáhají přenastavit to, co už neslouží ke konstruktivním účelům a z těchto vzorců se staly destruktivní a dobrému nesloužící zvyky.

Pracují v takových úrovních a hloubkách, že může docházet ve tvém životě k naprosté revoluci, ale na druhou stranu, jsou ti obrovskou oporou, když už nevíš, jak dál nebo na koho se obrátit. Pracují s propojením s Božskou esencí tvé duše. Kódy, které jsou zaznamenány v některých obrazech, pracují na rekalibraci jenohmotných a posléze i hmotných těl.

Většina obrazů mě doprovázela na mé životní cestě. Díky nim, jsem si témata, pro která byly vytvořeny, mohla na vlastní kůži projít a prožít. Proto vím, jak každý z nich pracuje. A že jsou velmi pečliví.

Jsou to podporovatelé, průvodci, ale i učitelé, kteří přinášejí do vašich duší přesně to, co je třeba.

” Jak psáno jest, tak dáno jest. Pro podporu tvou a zvýšení vibrací, je třeba učinit kroky, které tě povedou k Božské esenci ve tvém nitru.”

Harmonie, láska, soucit, důvěra, radost.

Auryn v rámu
34x 38cm
MÁ MAJITELE
AURYN ti dá velkou moc“, říká Caíron Átrejovi, „ale ty ji nesmíš nikdy použít. Neboť ani Dětská císařovna svou moc nikdy nevyužívá. AURYN tě bude chránit a vést, ale ty nesmíš nikdy zasáhnout, i kdybys viděl cokoliv, neboť tvůj vlastní názor od této chvíle nerozhoduje. Proto se musíš vydat na cestu beze zbraní. Musíš nechat věcem volný průběh. Všechno pro tebe musí být stejné, zlo i dobro, krása i ošklivost, hloupost i moudrost, jako je to stejné pro Dětskou císařovnu. Smíš jen hledat a ptát se, ale nesmíš soudit podle vlastního uvážení. Nikdy na to nezapomeň, Átreji!“
Tento obraz vypadá tak nevinně, ale skrývá se v něm obrovská síla a klid. Klid po kterém mnoho z nás touží. Klid, který nenalezneme venku.

Léčení ženské rodové linie
40x40cm
MÁ MAJITELE
Tento obraz vznikal pomalu, postupně, prostě žádný spěch. V den, kdy jsem ho svým vnitřním zrakem spatřila, musela jsem ho vytvořit, protože jsem věděla, že to bude velké téma nejen pro mě, ale i pro mnoho žen. Téma s kterým přišel se týká ženského rodu, jeho léčení, přijetí a láskyplnému pochopení. Je tu pro ženu, která vnímá rodovou zátěž a chce tuto linii nejen uzdravit, ale především už nežít přejaté vzorce, které již neslouží svému účelu. Pro ženu, která si je vědoma toho, že jen ona může tyto vzorce přestat žít. 
Velmi mi pomohl v mém osobním životě pochopit, udělat si nadhled a změnit úhel pohledu. 
Hadí síla- volná, Vzpomínka na Egypt- prodaná, Merkaba- zatím není k dispozici.
Bohyně světla
Velikost rámu 52,5x 72,5 cm
Cena 12000 Kč
Přiletěla k nám Bohyně světla- Sova, aby nám sdělila svá poselství.
Ač se zdá zvláštní, že světlo přináší sova, která je symbolem noci, přináší nám to, co je pro nás v noci neviditelné a tím je právě světlo. Můžeme se zde zabývat kontrasty jako je světlo a tma, jenže jedno by nebylo bez druhého. Je to stále jedna a táž mince. Proto přiletěla, aby nám připomněla kdo jsme. Aby vyzvedla z hlubin zapomnění pravou podstatu našeho bytí a posvítila nám na zákoutí, která propadla do hlubokého nevědomí. 
Ukazuje nám, že pokud nevidíme hned vše nejzářivěji a nejlépe, stačí jen změnit úhel pohledu a hned se může vše rozzářit.
Je spojením dvou světů. Je mostem z nevědomí do vědomí. Je úžasným průvodcem do jednoty.
Mohla bych o této úžasné bytosti, psát mnoho slov, ale ty nedokáží pojmout velikost jejího dosahu a rozsahu.
Hadí síla
Rozměr rámu 39x 32cm
Cena 2200 Kč
Tento Obraz vznikal se záměrem vnitřní jednoty a probuzení.
Dvojitý krystal, který symbolizuje dvojče, tantrickou dvojici, který je v obtékání dvou hadů. Obraz se skládal postupně, ale toto zadání zůstalo. 
Hadi znázorňují probuzení kundalinní energie a tvarem připomínají šroubovici DNA. U jejich otevřených tlam září zdroj, který vystupuje z jakéhosi dýmu či mlhy, který jde hadům z jejich tlam.
Symbolika tohoto obrazu je celkem jasná, ale pro každého může býti trochu odlišná.
Probuď svou sílu a vyjdi z mlhy zapomnění.
Nehledej už venku to, co se skrývá uvnitř. 
Obrať svůj zrak do sebe a zde hledej poklady, které ukrývá tvé nitro.
Vnější svět je pouhou projekcí, iluzí, snem.
Lásku nenajdeš venku, potřeby neukojíš venku, to vše je jen a jen v tobě samém.
Scarabeus
Rozměr 50x65cm
Cena 9990 Kč
Sempre Vivo – Věčně živý
Tento obraz vzniknul v době, kdy odešel na věčnost Vladimír Kafka. Jeho smrt mě až nečekaně zasáhla. V noci po této události ke mě přiletěl skarabeus a chtěl být mnou vyobrazen. 
Jak možná víte, skarabeus je symbolem reinkarnace a přikládal se za dob Egypta na srdce zemřelých.
Pro mě je to symbol věčného života, protože odchod z hmotného světa- smrt, je jen pokračování duše. Nic nekončí. Jen z našeho těla se stane prach a z toho prachu zase vzejde nový život. 
Skarabeus vznikl, abychom pochopili smrt, jako součást našeho života. Abychom nechali jít a zemřít vše, co s námi neladí. A abychom se otevřeli naší duši a Božství, které námi proudí.
Oko Boha Ra
rozměr 20 x 20 cm
cena 1580 Kč
Malý obrázek se série Egyptského propojení.
Symbolika je celkem jasná. V oku je asterický safír, který ještě umocňuje propojení s vědomím a podporu vnitřního zraku.
☀️Obrať svůj zrak do slunce a nalezneš sám sebe.☀️
Božská esence
rozměr 40x 40 cm
cena 3500 Kč

Jen kapka stači….
Z nebe prišla, aby prozářila tvé tělo i duši.
Z nebe padá a nese s sebou světlo a lásku.
Je vyslancem a poslem. Je propojením. Je tím, kým jsi ty. Je rezonancí.
Z nebe padá, aby ti ukázala, kým opravdu jsi a abys sama uviděla,kdo už nejsi. Co je jen maska, jen hra, role, kterou jsi přijala, abys přežila, ale teď tě omezuje a ničí.
Odlož to, co už není tvé, odlož to, co s tebou nerezonuje a přijmi Dar. Dar Božství, který se projevuje skrze naše bytí.
Křišťál, mechovy achat.
Vrstvy
Rozměr 30 x 40cm
Cena 3330 Kč
Při sebe průzkumu člověk otevírá různé vrstvy. A čím jde hlouběji do sebe, jsou to vrstvy velmi silné někdy dosti temné. Po této zkušenosti, kdy jsem si plně zakusila, kdo je má temnota, můžu říci, že je to zas a jenom zranění, které potřebuje pozornost. NAŠI VLASTNÍ pozornost! Ne někoho zvenčí! Na to pozor! Já jsem v tomto klamu žila velmi dlouho, řekla bych, že jsem zamrzla na přelomu adolescence a nyní, když vidím své vzorce, je mi to úplně jasné.
Tento obraz vám pomůže odkrývat vrstvy, ukazovat vzorce, které jsou vpité do největších hloubek a ovlivňují váš život, aniž byste si to uvědomovali. Pomůže vám nabyté zkušenosti ukotvit a aplikovat do NOVÉHO života.

👑Království nebeské👑
rozměr 50 x 70 cm
cena 12000 Kč
V tomto obrazu je mnoho informací, které nelze obsáhnout slovy. Je v něm jemnost, zrození, božství, víra, důvěra, láska, vesmír, zdroj, cesta….co z něj cítíte vy, je podstatné.
Pro mě je symbolem toho, ze žít v království nebeském, nemusím až po smrti, nebo po nějakém velkém AŽ, ale to království můžu žít TADY A TEĎ, v této realitě, v tento okamžik.

❤️ Spolu ❤️
rozměr 25x 30 cm
cena 1640 Kč
Tento mazlíček nese jemnou a zároveň výraznou energii spojení mužské a ženské esence. Jsou dva, ale zaroveň jedno. Prolínají se plni odhodlání, lásky a pokory k sobě samým. Už nic je nedrží v oddělení a separaci, už nic je nezadržuje…jsou spolu, jsou jedno. Harmonie a synchronicita obou našich částí nás činí celistvou bytostí.
TABULE PŘÁNÍ
Cena je 5500,-
Velikost cca 26x72cm
Tato tabule vznikla pro podporu přání a záměru. Může se na ni psát křídou, nalepit papír nebo lepici listecky….dat si na ni vše,co chcete zhmotnit, co je pro vaší cestu teď potřebné nebo co si chcete denně připomínat. Na co se chcete zaměřovat a co chcete vyzivovat. Díky krystalům(křišťál, ametyst, křišťálová drůza a růženíny) se tyto vaše přání a záměry podpoří jejich vibracemi. Vše je propojeno zlatym paprskem a #vesicapiscis . Tato kombinace vase zamery a přání ladí do posvátné harmonie a zároveň vyrovnává vaše vnitřní polarit.
Tabule sama o sobě krásně funguje jako zářič a harmonizér. Avšak jeji využití je mnohostranné. Lze například využít pro tvorbu #crystalgrid kde lze opět pracovat s vaším záměrem, přáním nebo pro kolektivní úroveň, tak jako je tomu na fotkách, kdy zadání bylo- uvedení do harmonie vnitřní polarity. Energie to byla úžasná a díky ní vznikají další a další projekty.
Anch, klíč k srdci
Akryl 25x 30cm
MÁ MAJITELE
Tento symbol jistě znáte ve spojení s Egyptem, faraony a léčením. Při rozpomínání na Egyptskou minulost, jsem vnímala anch, jako usměrňovač toku energie a odemykání kódů a vrstev, které byly třeba uzdravit. Na tomto obraze je ještě doplněn o kódy, které spolu s energií, s kterou byl obraz tvořen, posilují jeho účinnost a vliv na majitele. Přenastavují a rekalibrují vrstvy a vzorce, které jsou třeba pozměnit, aby mohlo být srdce plně otevřeno. Energie jsou uzpůsobeny tak, že jdou do příčin problémů a působí nejen na bytost teď, ale léčí po celé časoprostorové ose i rodinné linie. 
Obraz je vhodný pro terapeuty, pro podporu a hlubší otevření srdce klienta. Zde bych doporučila použití auraspreje, který je provázán s obrazem a je k obrazu zdarma.
Pojď do hlubin srdce svého, kde mnoho je nepoznaného, ale přitom tak známého. Rozpomeň se, kolik lásky cítit dokážeš a kolik citu šířit dokážeš. Otevři srdce své a nech se vést, proměna jenž čeká tě, je odměnou pro tebe. Mnoho životů čekal jsi, až přijde tento čas, nyní otevři své srdce a vnes do svého života jas.
Obraz z vesmíru- nedostupný

Pokud máte o některý z obrazů zájem, kontaktujte mě na email dotekposvatneenergie@gmail.com

Ke každému obrazu dostanete Aktivační esenci 30ml, jako dárek.

Děkuji.

Srdečně, Kateřina.