Ohlasy klientů

Tereza  

Děkuju za dotyky na dálku, byl to úžasný zážitek, jako by mi někdo rozebral tělo na atomy a zase složil. Místa, která jsem vnímala vyrazněji přesně popsala i Kačka, poté pár dní probíhalo větší čištění těla a měla jsem potřebu nic nejíst a nechat tělo odpočívat. Vřele doporučuju, nejen pro vyladění těla, ale i pro zvědomění si toho, co se v těle děje.    

Míla

Jsem vděčná za možnost prožití dotyků, byly pro mě velice uvolňující. Odcházela jsem lehká, vyladěná…proces začal ještě jsem tam ani nebyla a ještě několik dní dojížděl..je to potřeba prožít…těžko se to popisuje slovy.

Daniela

Děkuji Kačence za dotyky na dálku, když jsem byla psychicky dost vyšťavená.
Okamžitě jsem je pocítila. Já osobně pociťovala okamžité uzemnění, neschopnost se pohnout, totální stav uvolnění meditace ale zároveň pocit těžkosti těla. Když to končilo vyhrkly mi slzy a najednou ta tíha zmizela a já mohla otevřít oči. Bylo po všem. Tím dnem mi zmizely tíživé starosti tak nedokážu říct jaký vliv to mělo na další dny, ale byla jsem více vyrovnaná ať tak či tak.

Šárka

Dlouho jsem touzila po odpocinku, hyckani, uleve na fyzicke i energeticke urovni a zaroven jsem si prala vse zhmotnit co nejucinneji vzhledem k mym casovym i financnim moznostem. Pak me napadlo energeticke leceni, a tak jsem “nahodou” pres internet nasla Katku a jeji Bozske dotyky na dalku. Nebylo co resit, citila jsem, ze ji mohu duverovat, a vseho jsem si skutecne uzila behem tri ctvrte hodiny doma v posteli. Vnimala jsem, jak mnou prochazi vlny energie od hlavy dolu, prislo mi, ze Katka pri ritualu zpiva a chodily ke mne barvy a obrazce. Shodne propojeni se mi potvrdilo i u zpetne vazby od Katky a nadherneho poselstvi, ktere ji u me pri dotycich prislo. Pote jsem se citila jako znovuzrozena, uvolnena, nabita novou energii s chuti tvorit i dal o sebe pecovat. Tento intenzivni stav jako po tydnu v luxusnim wellness hotelu trval vice nez tri tydny a moc mi pomohl pri mem osobnim restartu. Dekuji za uzasnou a laskyplnou peci a novou spriznenou dusi.

Šárka

Dotyky posvatne energie pro me propojuji hyckani tela i leceni duse. Je uzasne, ze Katka ma dar odvest tolik intenzivni prace v jedinem okamziku, i kdyz je predevsim podporou toho, co jiz v sobe mame. Citit tuto laskyplnou energii pres prozitek predevsim ve fyzickem tele vsemi smysly je neco nadherneho. Obzvlast hyckani vonnymi oleji, vykurovadly a leceni skrze zvuk jsem si uzivala a budu rada, kdyz budu moci tento ritual opakovat pravidelne. Je to intenzivni a osobity zazitek na vsech urovnich. Dekuji za nej i za Tebe. 

Alžběta (O DPE na dálku)

Dobrý den, paní Kateřino,
z celého srdce Vám děkuji za léčení. Bylo to úžasné, cítila jsem zářivou bílou energii a také oranžovou, obklopovala mě a také jako by šla přes můj vnitřní zrak..První půl hodinu jsem měla ruce položené na břiše, tedy přesně v těch místech kde je močový měchýř. Pak jsem se zase  musela protáhnout a to byl ten pocit proudění energie..Je to neuvěřitelné, jak se můžeme propojit 🙂 a cítíte vše, jak mi je i to co mám uvnitř sebe schované..Při čtení Vašeho emailu mi tekly slzy proudem..

Petra

Ahoj Káťo…

Tak včerejší den pokračoval neuvěřitelně. Do Hedeče jsem dorazila vcelku brzy, cesta šla jak po másle i cesta večer zpět domů byla krásná. Asi tak 1000x jsem si namazala esenci od Tebe na zápěstí a za uši. Holkalm jsem ji hned musela ukázat a vyprávět co je to zač 🙂 naše setkání ve mě probudilo zvláštní pocit lehkosti bytí a důvěru v sebe, ale i proces. Moc Ti děkuji za možnost seznámit se s Tebou i za doteky a esenci. Bylo to božské 🙏 obzvláště aktivace šišinky ta mě ohromila ze všeho nejvíc 🎆🎆🎆

Blanka

Kateřino, zrovna jsem na cestě do Brna a musím pořad přemýšlet o našem dnešním setkání. Už teď citim, že se ve mně něco obrovsky uvolnilo a citim se taková ‘lehčí’ 😊 ja neskutečný, jak se najednou dokážu soustředit jen na to ‘teď a tady’ a jiny myslenky mi přijdou úplně zbytecny a nedůležity…ještě jednou ti hrozně moc děkuji za tolik energie ❤️ a tesim se na naše další setkání💫

Břetislav

Děkuji za úžasný spirituální prožitek.I když jsem šel do toho bez očekávání,bylo to nad očekávání 😉 opravdu dotyky byly božské 😇 Vřele doporučuji všem kteří na sobě vědomě pracují.
Ještě jednou děkuji Kateřině za její lidský přístup k jejímu daru 🙏❣️