Setkání Duší

…aneb Dotek Posvátné Energie na dálku v novém.

Čím více pracuji, tím více odkrývám své dary a schopnosti. A nyní vnímám, že je třeba změnit to, co píši o práci na dálku. Už se totiž nejedná jen o harmonizaci těla fyzického a jemnohmotného, nýbrž jde o setkání duší, kdy vyzdvihávám na světlo to, co je třeba nyní uvidět. To po čem Vaše duše volá, to co odmítáte vidět nebo to, co Vám brání k dalším krokům.

Pokud na sobě pracujete nebo teprve nakukujete za oponu života, může Vám toto spojení pomoci pochopit kdo jste a kam směřujete. Dle toho, co se u Vás otevře, konáte.

Tato práce není jen o tom, co vykonám já pro Vás, nýbrž je to o tom, co pro sebe vykonáte vy, abyste mohli být ve svém životě šťastní a naplnění. Může to být pro Vás další dílek skládačky nebo nakopnutí, když váháte v životním rozhodnutí.

Při samotné práci doporučuji, abyste i Vy byli v klidu a dali si relax. Lépe ucítíte energie s kterými pracuji, v klidu se lépe otevřete sami sobě a také se lépe ukotvuje nové vědomí, které je probuzené, rozvzpomenuté.

Po našem spojení Vám vždy píši, co jsem viděla, co se událo a jaké je pro Vás poselství, pokud je předáno. Mnohdy stačí to, co Vám píši.

Níže můžete číst záznam z jednoho úžasného setkání. Se souhlasem Daniela sdílím.

Děkuji, Kateřina

Danieli, děkuji za toto naše spojení a důvěru s kterou jsi se odevzdal. Napíšu ti te’ď, jak to všechno probíhalo, co jsem viděla a jaké vzkazy pro tebe přišly. Na začátku jsem tě viděla zářivého, ale vnitřně velmi smutného. Vznesli jsme se ke galaktickému slunci a tvá duše vylítla z těla a koupala se v těch nádherných energiích. Tvé tělo jsem celou dobu držela, aby nikam neuletělo. Tvá duše byla bez těla táák šťastná a spokojená. Nechtěla se vrátit, nechápala proč má být v těle, co s ním má dělat, proč ci ho tedy vybrala, pro život na zemi? Bylo to velmi bolestivé… Mluvila jsem k ní a vysvětlovala, jaké úžasnosti může v těle prožívat a že nepřijde o tu volnost a svobodu. Tu může zažívat i v těle. A taky, že tento život byla její volba a její zodpovědnost… Byla to duše malého dítěte, která má tendence od “problémů” nebo když se zdá něco těžší, utíkat. Když se vracela zpět do těla, pochopila, že takhle je to v pořádku a že tělo není přítěž ale dar. Pak jsme se společně dívali z vesmíru na naši zemi a vnímali, jaký zde máme poslání. Přicházelo to postupně i s různými obrazy. První co přišlo byla informace, že skrze své tělo podporuješ, probouzíš a buduješ síť. Jsi nedílnou součástí vesmírného plánu, jakožto propojovatele a spojovatele “Sítě spojenectví a jednoty”, která zde na zemi vytváří mřížku díky níž se můžeme posovat do vyšších vibračních polí. Viděla jsem tě u toho vortálu u Toma, jak tebou prochází bílostříbrné světlo. Tvé tělo je světelným portálem, zde toto světlo ukotvuješ a posiluješ místa, která to potřebují, proto je třeba vydávat se na místa, která ucítíš, ať to jsou skupinové aktivační setkání, nebo sám. Pro zemi je to velmi potřeba. Stačí být jen v radosti a lásce a už to frčí samo. Smutek a chmury toto světlo blokují. Jakobys měl nad sebou šedý mrak. A pokud jsi v radosti a lásce, tam kde jsi je požehnáním pro nás všechny být v tvé přítomnosti. Jsi světlo, jsi láska. Na konci obrazu u toho vortálu jsi roztáhl obrovská bílá, andělská křídla a vzlétl…Z křídel se na nás začal sypat stříbrný prach….A ty jsi konečně mohl být tím, kým opravdu jsi. Přišly informace i k tělu. Vnímala jsem na 1 čakře jakési zablokování. Souvislost je s vědomým milováním. Ať se může životodárná energie rozprostřít do celého těla. Práce s touto energií i mimo milostný akt. Rozhýbat pánev a dechem vyzdvihnout tuto energii do vyšších energetických center a celého těla. Propojit se se zemí a nasávat tu energii z ní do sebe. Představit si jak tvá centra se plní a vždy když se přeplní zalijí celou oblast až nakonec celé tělo. Děkuji za toto jedinečné setkání a mám obrovskou radost, že se takto můžeme propojovat a rozpomínat se na to kým jsme. Děkuji! Srdečně, Kateřina

Dekuji z celeho srdce Katka! Cítil som ako som sa zniesol k nebesiam, jesne ziarive svetlo mnou prenikalo a ja som uplne stratil pocit telesnosti. Napojeny na portal slnka som cítil krásny balance a stastie. Pak jsem citil tuknuti na tretim oku a skubnoti v panve. jinak v uplnym odevzdani jsem na hodku odletel vedomim z tela (usnul). Dekuji ti za sprosrdedkovani informacii, propojeni a aktivaci kodu. Vsetky temy, ktere si popsala sedi a resim je. Mam informaci, ze moje reinkrnace “nebyla” chcena, takze temu dovtelovaní mého obrovskeho vedomí zijem uz nejake obodobie. Cejtim svoje svetelne telo ako silný portál, ktorý s pomocníkmi, kryštálmi propojuje, ukotvoje, aktivuje nove vedomi a vytvaram mriezku. Ty si to krasne pomenovala a popsala, dojalo ma to. informace o potrebe vedomeho milovani se mi opet pripomena uz vcera. Vykonám. Krása ako to všechno sedí a ladí.

Na výlete si byla nejspíš s mojim vnitrním ditetem, který je ted nekdy smutný. Slibil jsem mu, že ho vemu na vylet a ukazu mu portaly po celým svete. Doufám, že se mu to bude líbit a bude stastný