Služby

NYNÍ NEPŘIJÍMÁM NOVÉ OBJEDNÁVKY.

V LÁSCE, KATEŘINA

AKTIVAČNÍ SETKÁNÍ

Osobní i online konzultace, terapie (videohovor, telefonát)

Každé setkání je především jedinečné a vždy dostanete přesně to, co potřebujete a pro co jste přišli. Ať už je to podpora, předání informací, bezpečný prostor, bezpodmínečné přijetí nebo aktivace vašich darů, vašeho světla. K čemu dochází při našem kontaktu téměř vždy, je uvolnění mysli do plynutí a radosti. Každému se dostane toho, na co je právě teď připraven.

Polož se do důvěry a nechej se vést svým srdcem.

Hodnota je 2200 Kč/ 88 €

DOTEK POSVÁTNÉ ENERGIE

Bezpodmínečná láska. Vědomý dotek. Žádné hodnocení a souzení, jen přijetí a láska.

Při osobním setkání vytvářím pole, které je uzdravující. Ve vašem poli se díky tomu aktivuje, probudí, Božská esence, která nastartuje proces hlubinné regenerace a propojení všech vašich částí. Vše v jemnosti a v energiích, které jste schopni pojmout.

Setkání s posvátnou energií probíhá na mnoha úrovních. Pročistí se pole energetické, mentální, emoční i fyzické. Narovnají se deformované vzorce, které ovlivňují vaše aktuální bytí. Dochází k hluboké obnově, kterou každý vnímáme jedinečně. Někomu se uvolní staré záznamy, které odcházejí pláčem, u někoho dojde k rozvzpomenutí a někoho dosytí tím, co mu teď chybí. Vše je ve vašich rukách. Vše záleží na tom, zda si dovolíte pustit to staré a jít s důvěrou do toho nového.

Každé setkání je individuální. Pracuji v přímém napojení na vás a vaše pole i tělo. Pokud je třeba, předám informace, které potřebujete slyšet nebo pracuji energeticky v tichosti.

Na setkání přijďte prosím v pohodlném oblečení, které nikde neškrtí, netlačí, jako byste šli třeba na jógu ;). Podprsenky volte bez kostic. Po našem setkání si dovolte nikam nespěchat. Naplánujte si den tak, abyste mohli ještě nějaký čas plynout v energiích, které budou po dotycích aktivovány. Buďte sami se sebou a pro sebe.

Přes otevřené srdce proudí bezpodmínečná láska ke každému z vás. Tato péče o vás, mě naplňuje vděčností a velkou radostí, že MOHU.

Hodnota je 8800 Kč/ 330 €

Dárkové poukazy


Vyberte si dárkový poukaz, který byste chtěli věnovat svým nejbližším. Poukaz je ve zlaté obálce a mohu vám jej zaslat na adresu nebo je k osobnímu vyzvednutí v Hradci Králové. Pro podrobnosti mě kontaktujte na email dotekposvatneenergie@gmail.com