Uncategorized

Dotek Posvátné Energie na dálku 2.

Dříve jsem toto spojení brala jako něco podobného fyzickému kontaktu, kdy se uvolňují především hmotné struktury. Obě spojení jsou jedinečné a nesrovnatelné. Každá má něco a v dnešní době, pro již probuzené nebo probouzející se bytosti, je spojení na dálku více než vhodné. Tento způsob spojení je pro mě naprosto revoluční a ani ho slovy nedokážu popsat. Má nesmírný přesah a vždy se ukáže a přijde co přijít má. Veškeré informace, které přicházejí jsou jedinečné pro každou bytost. Takže do předu vůbec nevím co se bude dít. Duše si řekne sama. Někdy se léčí hluboká zranění, někdy přijde duše, která potřebuje uzřít a ukázat svému nositeli jeho poslání…někdy jde o probuzení hlubokých sil, které byly raději zapomenuty a ze strachu pohřbeny, někdy jde o hluboké probuzení bytosti samotné. A já se vždy dojímám, nad tím co vidím, co cítím a nad tím, jak jsou všechny ty bytosti nádherné, čisté a plné lásky a zápalu plnit zde své poslání.

V těchto časech, v těchto dnech, kdy je aktivní Lví brána, vnímám, jakožto lvice, ještě mnohem silněji energie, které sem putují. Jsou velmi silné a velmi velmi silně aktivizují vše, co jsme třeba nechtěli vidět, co jsme zametli pod koberec a dělali, že to není. Jsou to zákoutí, která nechceme uzřít, protože již mnohokrát jsme se setkali s odporem, odmítnutím a nepřijetím. Jsou to naše dary, naše poslání s kterým sem přicházíme, a které je třeba probudit! Nechat ho rozkvést a rozzářit tak náš svět. A je jedno kterých profesí se to týká, může to být učitelka v mateřské školce, lékař, právník, uklízečka, politik nebo terapeut…. Je jedno co děláte, ale jak to děláte. Naše planeta potřebuje vědomých bytostí ve všech sférách.

Při Doteku Posvátné Energie na dálku se dotýkám vaší duše, vnímám záři nebo bolest. Vnímám co nyní potřebujete uzřít, aby se vaše cesta mohla jasněji otevírat. U každého je to jiné a naprosto jedinečné.

Děkuji za všechny bytosti, které duše volání už neignorují, naslouchají mu a podnikají kroky k propojení se se svou podstatou, se svým posláním.

Děkuji, s láskou KAterina

Bohyně světla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *